Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co mam zapodać żebym choć raz mógł wyjść do obcych ludzi i rozmawiać z nimi bez stresu, bólu brzucha, ciągłego rozkminiania co i jak powiedzieć i bez wkręcania sobie negatywnych myśli na swój temat

#narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61af58adf6a171000ab1bd5e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EarthRebel: ale #!$%@?
W większości przypadków pomaga w większości dolegliwości
Lepiej spróbować i na własnej skórze się przekonać, że nie pomaga, niż nie zrobić nic i udawać, że po prostu się nie da
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek: na mnie wódka działała kojąco,ale potem moja otwartość do ludzi kończyła się na dołku.

@EarthRebel: xD

@randomowy2137: Mam cotygodniowe wizyty u psychologa,powiedz mi w czym miałby Ci pomóc w takiej kwestii?Pytam serio.Tutaj tylko farmakologia.

@EarthRebel: dodając mu wiexej pewności siebie, a z czasem nie byłby taką #!$%@?
Sam przez to przechodziłem to wiem xD w skrócie napisałem
Mógłbym wywód na ten temat napisać, ale mi się nie
@EarthRebel: ale ja pisze o tym, ze dzięki grzybom na trzeźwo nie mam problemu z kontaktem z ludźmi, na stałe już. A nie ze pomogły mi doraźnie z tym.

Kwestia zrozumienia dlaczego wcześniej był problem u mnie to był problem z poczuciem własnej wartości
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jest wiele substancji, które potrafią dawać taki efekt(np. kratom, fenibut, benzo, małe dawki niektórych dysocjantów). Mimo wszystko musisz wiedzieć, że te substancje na dłuższą metę nie tylko Cię nie uleczą, a moim zdaniem przeszkadzają w wyjściu na prostą lub wręcz to uniemożliwiają.
Jeśli jednak koniecznie chcesz coś stosować to najrozsądniej byłoby poprosić o coś takiego psychiatrę i powinien wypisać benzo. Jednak to powinno być stosowane tylko doraźnie, w sytuacjach na