Wpis z mikrobloga

Siema Mirki!

Wielokrotnie dostawałem i nadal dostaję pytania o wilki. W odpowiedzi powstał ten film.

https://www.wykop.pl/link/6400829/wilki-sprawdz-czy-masz-je-w-okolicy-napisy-o-lesie-46/

Będzie o śladach bytowania, o zachowaniach wilków i ludzi podczas moich spotkań.
Wszystkie nagrania moje, a film składałem 8-9 dni. Nie mówiąc o nagraniach w terenie i samych spotkaniach.

Nieście w świat! Będę wdzięczny za wszelkie działania : ))
Pytania, szczególnie pod filmem mile widziane!

Pozdrowienia!
Piotr
  • 14
  • Odpowiedz
Uwaga, wywołuję : )
Wywołane osoby zgodziły się na wspominanie ich w momencie publikacji nowego filmu! - Dzięki.
@robertoskit @bamboo @npbs @R3C0RD1NG @Pjongjanska_ferma_zolwi @frey0527 @Majesty1928 @cziwol @Tichyplusn @mrOlii @TheEdziu @mkarweta @marreczek @taraqi @Mamut @Wqurfiony_Org @SzeryfChudy @vindicator @sloram @sejsmita @kosmiczny_maupiak @michal-p  @Labirynt402 @Karuu @Little_Black_Dress @Kuzyn123 @Bizley
  • Odpowiedz
Uwaga, wywołuję : )
Wywołane osoby zgodziły się na wspominanie ich w momencie publikacji nowego filmu! - Dzięki.
@cobalt06 @uncross89 @adamszuba @crionix @Krystuch @Pelit @gnuthomson @Kaczorra @polskiniko @97themati @Szpiczaga @zobojetnialy @TheSjz3 @rotherrr @ZaklinaczPomaranczy @jestes_lewakiem_prawaku @adi007 @Dammix @ecco @MrocznyPaszteciarz @TikiMakaka @janoosh @usun_wreszcie_konto @ovi_pl @Hershel @stapry @dedik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ph_on_tour: raz spotkałem wilka jadąc rowerem. Wilczyca na skraju drogi jakieś 400m ode mnie. Patrzyła w moja stronę, zero reakcji jakieś 2 minuty. Potem przeskoczyła drogę asfaltową a za nią pobiegło jedno młode. Czy była by szansa na atak z jej strony jeśli bym się nie zatrzymał? Słyszałem wiele razy o wilkach w mojej okolicy, widziałem tylko ten jeden raz... Piękne wielkie zwierzę
  • Odpowiedz
@msta: Hej! Fajne spotkanie. A szansa? Była. Tak jak była szansa, że przelatujący Ci nad głową samolot do Londynu spadnie Ci na głowę. : ) Szansa zawsze jest, ale bliska zeru : )

Udanych spotkań.
PS. gdybyś się zatrzymał to pewnie szybciej by się zawinęły.
  • Odpowiedz