Wpis z mikrobloga

#wykopaka moim tegorocznym Mikołajem okazał się być @Reepo dawno nie dostałem od nikogo tak przemyślanego prezentu. Otrzymałem też osobisty list na wielu kartkach A4.
#pokapake

Szczerze jestem pozytywnie zaskoczony tegoroczną Wykopaką, i tym, że komuś chciało się czytać moje wypociny i dobierać rzeczy do paczki zgodne z moimi zainteresowaniami.

Ograniczam alko- i go nie ma, Nie jem słodyczy- i ich nie ma, są za to same ostre rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubię czytać coachingowo-psychologiczne rzeczy, i otrzymałem książkę w tej tematyce, nie znam tego autora ale to bardzo dobrze.

Niedawno kumpel na dziale kupił sobie kubek zmieniający kolor, taki duży dość. Bardzo spodobała mi się zmiana barwy tego kubka, jest to praktyczny gadżet, a teraz mam taki własny.

Myślałem o zrobieniu Pihole, no ale moje ostatnie Raspberry śmiga w projekcie, a w paczce dostałem PiZeroW, które będzie idealne do realizacji tego planu.

Wszystko jest użyteczne, nie ma zbieraczy kurzu, kurde dzięki wielkie. :)

Dziękuję bardzo za Paczkę jest ona super, każdy z elementów przemyślany i zgodny z zainteresowaniami.
10/10 totalnie mistrz. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tymczasem z nadaniem swojej paki czekam, aż odbiorca się zweryfikuje :)
Pobierz
źródło: comment_1638886937AP4p0mRo0n7Mbzb4pPpukz.jpg
  • 17
@XkemotX: bałem się jedynie, że może @unitrax mieć za dużo raspberry ze względu na zainteresowania, ale później w sumie pomyślałem, że łeee, malinek nigdy za wiele, pewnie znajdzie zastosowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To była rekordowa paczka pod względem tego jak szybko ją skompletowałem (opis był w cholere pomocny i bardzo mi się miło planowało pakę, mam aktualnie większy problem z prezentem dla rodziny niż dla Unitraxa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: No właśnie z rodziną jest ten problem że nikt ci się nie opisze xD
A jak chodzi o pisanie to tym bardziej miło że się "poświęciłeś" (≧▽≦)
@quercy: cegłą
Robiłem na szybko po powrocie z pracy.
Robię automatykę w firmie w której używa się maszyn CNC więc zdarza się i gleba i kontakt z olejem/smarem
Poprzedni p40 lite wytrzymał tylko 4 miesiące
Ten się trzyma choć od oleju obudowa już zaczęła się trochę rozłazić/klej puszczać ale na razie ok.
Jest tylko zbyt szczelny i jak ciśnienie wzrasta albospada to czasem muszę go odpowietrzyć.
bo albo zasysa membranę i
Pobierz
źródło: comment_1638903583HRjOQCddKsqRZTKEiV9PKF.jpg
@Elnath: ojtam ojtam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no braliśmy udział w wykopace plus, gdzie minimalna wartość paki to 100zł, także samo raspberry by nie starczyło żeby spełnić wymagania xD
@Elnath: No a cała reszta pewnie do 120zł i zamknął się w/poniżej 2 stówach - a prezent zajebisty, gdzie niektórzy płaczą na tagu "ojejku wydałem/wydałam już trzykrotność minimalnej wartości a to dopiero początek xD"
@XkemotX: Chciałbym, aby osoba, która dostanie przesyłkę ode mnie, była równie zadowolona jak ja.

Książkę zacząłem czytać i zaczyna się ciekawie, to coś nowego, co wpisuje się w obecne czasy.
Inne polecane książki z tej dziedziny, trochę słabo wpisują się w polskie realia, i choć przyjemnie się to czyta, dziś nie mają zastosowania. Obszerniejszą reckę umieszczę jak to przeczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)