Wpis z mikrobloga

Koleżanka przygotowała ładnie zapakowane zestawy świąteczne gotowe do wręczenia np. jako prezent. Ustawiła je wszystkie razem na stoliczku obok wejścia. Te mniejsze paczki były włożone do koszyczka.

Przez cały dzień trzeba było tłumaczyć pacjentom, że to nie są darmowe prezenty, bo pytali się czy można brać -.-


Był u was św. Mikołaj? :D

#farmacja #praca #pracbaza #heheszki #apteka
Pobierz dwa__fartuchy - Koleżanka przygotowała ładnie zapakowane zestawy świąteczne gotowe do...
źródło: comment_16388219025W4rhOG23Sr33ov1HTJHSx.jpg
  • 40
@dwa__fartuchy: Teoretycznie nie. W praktyce podesłałem znajomemu cytat z reddita i napisał że jest to tragedia i niestety tak to jest, jakiekolwiek inaczej tłumaczą sobie to inni farmaceuci.

Tutaj cytat:

Farmacja to chyba najbardziej frustrująca rzecz, która może się przytrafić inteligentnemu człowieku teraz.

Idziesz na studia po świetnym wyniku z matur. Masz kilkaset godzin w laborkach: Chemia ogólna, organiczna, fizyczna, analityczna. Wyspecjalizowana biologia: Komórki, Anatomia, Fizjologia, Patofizjologia, Patofizjologia, Biochemia, Patobiochemia. Potem
@PiersiowkaPelnaZiol: to fakt, ja jestem fanką swojego zawodu :D

Ale dużo zależy od samego farmaceuty, jak będzie wyglądała jego praca. Po co pracuje w takim miejscu, gdzie ktoś mu każe sprzedawać jakieś gówna? Miejsc pracy jest więcej niż pracowników, więc nie ma problemu ze zmianą apteki ¯\_(ツ)_/¯

Praca za 4 tys? Nigdy za tyle nie pracowałam w aptece na cały etat i nigdy w życiu bym nie pracowała.