Wpis z mikrobloga

Tak sie pisowscy fani stratega Jarosława wili w necie i na wykopie aby bronić wizyty Le Pen w Polsce, a ona jedną wypowiedza o tym, że Ukraina jest w strefie wpływów Rosji i trzeba sie temu pdoporzadkowac przekreśliła cała polityke zagraniczna PiS.
Czekam pisowskie wykopki na Wasze fikołki tutaj lub tchórzliwe milczenie.

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #ukraina #polityka
  • 19
@szurszur: kurna na weekend zniknąłem z wykopu i nie widziałem jak broniono partii jawnie neofaszystowskiej przez nasze kochane partyjne szczekaczki? Tyle stracić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś jakieś the best of złapał? To musi być kopalnia złota
@szurszur Christoph Heusgen, były doradca Merkel, w wywiadzie ze "Spieglem" przyznał, że razem z kanclerz Merkel zadbali o to, by Ukraina nie miała perspektyw euroatlantyckich. "Merkel zawsze pamiętała o tym, co byłoby akceptowalne dla Rosji".
@Opipramoli_dihydrochloridum: Fikołki i manipulacja to jest wklejanie tego co tu dajesz. Le Pen nawołujaca do dogadywania sie Rosja, zniesienia sankcji, oddajaca jej Ukraine do strefy wpływów jest mniej prorosyjska niż utryzmujaca jednak sankcje Merkel czy Macron?
Jezeli tak uważasz to napisz to wprost chetnie to zobaczę, bo sie zaorasz wtedy. Brak odpwoiedzi uznam za przyznanie jednak, że spotkanie z Le Pen to kompromitacja PiS.
@Opipramoli_dihydrochloridum: Co napisał Wiech? Że Merkel nie zerwała całkiem stosunków z Rosja - przeciez nikt tak nie twierdzi tutaj? Problem w tym, że Le Pen jest zdecydowanie bardziej prorosyjska niż Mekrel i Macron bo idzie w swojej narracji dalej niż tamci politycy.
Od tego czasu gdy Macron powiedział o kresu sankcji, Francja wprowadizła chyba ze dwa razy kolejne czy potwierdza sie to napisąłem.
@szurszur: Mam pisać jakieś oczywistości, jak Niemcy dążą do tego by uzależnić Europę od ruskiego gazu? Jak obchodzili sankcje nałożone na Rosję?
Niby jakie sankcje nałożyła Francja? Grozili palcem z powodu Nawalnego? Macron chce robić interesy z Putinem a nie przyjmować się tym co maja do powiedzenia kraje z naszego regionu.
a Kaczyński nie zawiera sojuszu z le Pen, ze względu na to co ma do powiedzenia na temat Krymu, tylko
Pobierz Opipramoli_dihydrochloridum - @szurszur: Mam pisać jakieś oczywistości, jak Niemcy dą...
źródło: comment_1638815409pNDtzxxSJ43l4z7GiZUs0r.jpg
@Opipramoli_dihydrochloridum: Ale te ''oczywistosci'' nie zmienia tego co pisąłem - Le Pen jest zdecydowanie bardziej prorosyjska. To, że Merkel robi interesy z Rosja w niczym nie wybiela Le Pen co usiłuje robic pisowska narracja. Uzywanie jej jest wrecz szkodliwie, bo starza nieprawdziwe wrażenie, że nowi pryzjaciele PiS sa mniej prorosyjscy niż obecni rzadzacy w Niemczech czy Francji. A nie są.

a Kaczyński nie zawiera sojuszu z le Pen, ze względu na