Wpis z mikrobloga

  • 41
Odnośnie świątecznego plakatu wydanego przez ratusz....

I mówieniu o tym, że konfa z pisem znowu p------ą głupoty o gwiazdkach
I pisze to jako totalny ich przeciwnik.

No sorry, umieszczanie 8 gwiazdek na plakacie i to w dwóch kolorach 5+3 albo jest cyniczną próbą przemycenia czegoś przez ratusz lub samego autora, albo po prostu Ci to zatwierdzają są ślepi.
Tak czy siak cos takiego nie powinno się pokazać.
Przeciez to jest oczywiste, że da to wszelką pożywkę do ataków na ratusz.
Jeżeli zrobili to specjalnie to niczym nie różnią się polityków z, którymi walczą. I to ogólnie pokazuje poziom naszej polityki.

Sama jakos plakatu, to już kwestia gustu. Jedni powiedzą, że PRL inni że art-deco.
Dla mnie ten plakat jest po prostu smutny.

#warszawa #ratusz #swiera #trzaskowski
jedmar - Odnośnie świątecznego plakatu wydanego przez ratusz....

I mówieniu o tym, ż...

źródło: comment_1638781736pF3cnnpoVPBIY0SLD7WlO9.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@onuceSzatana tez głosowałem za obecna wladza Warszawy.
Ale uważam że albo się trzyma jakiś poziomo i się jest ponad czymś albo robi się takie rzeczy.
Ale co ja tam wiem o polityce;)
  • Odpowiedz
@jedmar: nie wiem czy to przypadek, czy nie, ale jeśli nie to szanuję autora i miasto. Oczywistych zdrajców narodu i złodziei trzeba j---ć na każdym kroku. Jak najczęściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiS j---e w dupę Polaków każdego dnia pokazując gdzie ma ich prawa i oszczędności a tu k---a kogoś 5 gwiazdek oburza. Bo może to, o mój Boże! Oznaczać "j---ć PiS". Ogarnięcie się.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pozdroxxx666 zaraz oburza. Wyraziłem opinie.

Albo mamy kartkę swiąteczna (ładną czy nie) albo manifest polityczny, który został umyslnie bądź nie w te kartkę wrzucony. Bardzo dużo ludzi tak jak ja nieznosi PISu i ma dość średnie zdanie o opozycji. I właśnie dla takich ludzi jak ja, ratusz powinien uważać co robi.

Mnie jako potencjalnego wyborcy opozycji się takie coś nie podoba i tyle.
  • Odpowiedz
@jedmar: Sam plakat jest niezły od strony estetycznej, a błyskawica i 8 gwiazdek to oczywiście zabieg celowy. Są ludzie, którzy tego nie widzą, bo nie rozumieją, że symbole w polityce mają znaczenie i że jest to język równoległy, by tak rzec. Dla nich wszystko to przypadek, to "doszukiwanie się na siłę" i "teorie spiskowe". Z pewnością byliby fatalnymi dyplomatami i wywiadowcami.

Są też ludzie, którzy najmniejsze zwrócenie uwagi na ich
  • Odpowiedz
  • 3
@jedmar piąty dzień p---------a prawakow nad jakimś plakatem co by go pies z kulawą nogą nie widział gdyby nie ich jęczenie. Macie urojenia to do specjalisty a nie się w dyskurs publiczny pchać.
  • Odpowiedz