Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PierDacze: widzisz, u mnie w pracy takie zwolnienie skończyło by się dla januszexu katastrofą, bo jest mozolne szkolenie. Żeby ktoś w miarę dobrze robił robotę miesiąc minimum musi się uczyć tylko najpierw ktoś musi wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Tak się tobie tylko wydaje, albo twój szef prowadzi firmę na farcie i tego farta ma.

Z perspektywy mojego doświadczenia zawodowego. To pierwsze.

Kiedyś gdy pracowałem w mojej pierwszej pracy też tak mi się wydawało. Zwolniłem się. Na moje miejsce przyjęli trzech, a najtrudniejsze zadania zlecili na zewnątrz. Firma nie prosiła mnie o powrót, przetrwała i rozwinęła się jeszcze bardziej. Ja też przetrwałem i też się jeszcze bardziej rozwinąłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PierDacze: moja robota jest specyficzna i bez znajomości rysunku technicznego nie podchodź. Większość ludzi która się przewinęła nie wiedziała o czym do nich mówię w ogóle
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Wierze, ale uwierz że rysunek techniczny to nie jest ani unikatowa umiejetność ani wymagająca długiej nauki.

Większość ludzi nie wiedziała bo słabo im płacili i brali nieogarów którzy nie chcieli się uczyć.

Ja zajmuje się technicznym szkoleniem ludzi i uwierz mi że prawie każdego można prawie wszystkiego nauczyć jeżeli będzie chciał. Artystą nie zostanie, ale tyle żeby ogarniać swoją robotę to szybko się nauczy bo nigdy nie ma tego dużo.
  • Odpowiedz