Wpis z mikrobloga

@starypijany123: bardzo ładny prezent, ja chyba podobny wręczę na gwiazdkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@noot:

Dokładnie.
Jeżeli w pracy macie co robić (dużo pracy), a wasz szef wam słabo płaci i was nie docenia to… to przez ten czas co u niego pracowaliście dostarczyliście mu tyle gotówki że on dwie osoby z uśmiechem na wasze miejsce zatrudni.
Stać go. Właśnie na tym polega ten model.

Dlatego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starypijany123: Trochę nie podumaleś i się chwalisz głupotą, że zamiast złożyć to w zeszłym tygodniu i kończyć w grudniu to składasz teraz i kończysz w styczniu?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi:

Trochę nie podumaleś i się chwalisz głupotą, że zamiast złożyć to w zeszłym tygodniu i kończyć w grudniu to składasz teraz i kończysz w styczniu?


Wręcz przeciwnie, to właśnie było zaplanowane żeby się pożegnać na koniec stycznia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salagama:

widzę że ktoś tu wymusza podwyżkę


Ostatnio Janusz powiedział, że musi dokładać do interesu, więc o żadnej podwyżce nie ma tu mowy XD
Zresztą, nie po to robiłem prawko na ciężarowe, żeby się szarpać z paletami i jeździć zgrzybiałym busem XD
  • Odpowiedz
@whoru: Ja w tym roku zmieniłem, miałem kombo korpo( bez perspektyw )-januszex( bez organizacji pracy, przez 4 miesiace nie byli mi w stanie zrobić maila do korespondencji z klientami, jeden telefon służbowy na 3 osoby )-korpo ( przebranżowione, jak narazie spoko ale zielony jestem w temacie całkowicie) i za każdym razem było podobnie, a po co ci to, stabilną pracę masz, przyzwyczaisz się i nie będzie źle, ale pewny jesteś, że
  • Odpowiedz
@starypijany123 Spoko na moje stanowisko zatrudnił dwie osoby jedna zdalnie drugą na stałe. Podwyżkę chciał dać na odejście. Ale to była najlepsza decyzja w życiu. Przychodzę do domu spokojny. Bez nerwów, pracy nie przynoszę do domu. A zarabiam więcej ;).
  • Odpowiedz