Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duzeelobenc: zwykle wlasnie pzy tych reklamach jest taki ruch, że większości tych januszexow nie wytrzymują serwery i w momencie ekspozycji danej reklamy w ogóle się nie da wejść na ich stronę xD
  • Odpowiedz
Ja tam dalej korzystam z mate 20 pro i jedynie po trzech latach wymieniłem baterie w serwisie bo była promocja. Telefon lata jak nowy. Miałem wcześniej iphona i też nie narzekałem, ALE mam galaxy watch 3 i musiałem poprzerabiać pewne funkcje i dało się tylko na androidzie. Ogólnie to j3bac ajfona i ajfoniarzy debili co mają tylko jeden sprzęt od appla
  • Odpowiedz
@LubiePieski: W sumie tak, z tym że na zasadzie o sprawdze co on używa, opinie ma spoko, a że potrzebuje to biore. Raz się tylko naciąłem jak oglądałem house of cards i frank grał w strzelanke, a jak sam nie mialem kompa do gier tylko ps4 na którym jeszcze nic spoko nie było, a chciałem własnie w strzelanke pograć i kupiłem call of duty black ops 3 i #!$%@? sie
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Lewandowski to tyle rzeczy reklamuje, że ja już zupełnie nie zwracam uwagi jakie firmy reklamuje. Wiem, że jakieś zegarki, ale nie wiem jaka firma. Golarki - tutaj się domyślam, że ta co się najczęściej reklamuje. Na telefony zupełnie nie zwróciłem uwagi.
Ogólnie reklamy z nim są bez większego pomysłu i za 5 lat nikt ich nie będzie pamiętał. A reklamę "Gajos? Nie Pedros." pamiętam do dzisiaj.
  • Odpowiedz
ja nie chcę nikogo obrażać, ale czy serio istnieją ludzie którzy kupują coś bo widzieli jakiegoś celebrytę w reklamie xD?


@LubiePieski: to jest mechanizm zakorzeniony głęboko w podświadomości. Jeśli myślisz, że jesteś na takie techniki marketingowe niepodatny to jesteś w błędzie.
  • Odpowiedz
Ja tam dalej korzystam z mate 20 pro i jedynie po trzech latach wymieniłem baterie w serwisie bo była promocja. Telefon lata jak nowy. Miałem wcześniej iphona i też nie narzekałem, ALE mam galaxy watch 3 i musiałem poprzerabiać pewne funkcje i dało się tylko na androidzie. Ogólnie to j3bac ajfona i ajfoniarzy debili co mają tylko jeden sprzęt od appla


@gdyzgasnieswiatlo: dokładnie, #!$%@? im w dupe baranom ajphoniarzom
  • Odpowiedz
@LubiePieski: co jak co, ale jeżeli chodzi o p40 pro, to dosyć tanio można go dorwac na brak usług Google, ma zajebisty aparat, wgrywasz usługi z zewnątrz i cyk Możesz używać telefonu jak człowiek. Oczywiście to opcja dla kumatych i ludzi co mają taki cel do uzyskania a nie dla Kowalskiego który kupuje i ma działać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LubiePieski: Wiesz, że Huawei aparatami zjada iphony i Samsungi na śniadanie? Gdyby nie odcięli ich od usług Google to by to były aktualnie najlepsze telefony na rynku. Wydać, że pojęcia o elektronice nie masz.
Firmy z wszystkich branż na całym świecie inwestują od dziesięcioleci w reklamy z celebrytami, więc wnioski nie są trudne do ogarnięcia. Generalnie jeśli ktoś inwestuje w coś miliony dolarów to to musi coś dawać. Błędem logicznym
  • Odpowiedz