Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: to tak nie dziala
chinole wiedza ze ich marka jest taka jak wszystkie chinczyki dlatego oplacili celebrytow na calym swiecie zeby reklamowali ich telefon
dzieki temu marka zyskala rozpoznawalnosc i ilekroc zobaczy sie lewandowskiego z telefonem to przecietny klient pomysli o huaweii
Bajo-Jajo - @LubiePieski: to tak nie dziala
chinole wiedza ze ich marka jest taka ja...
  • Odpowiedz
czy serio są ludzie którzy kupili huawei bo reklamował go

lewandowski xD?


@LubiePieski: oczywiście, mnóstwo ludzi wybrało huawei a nie np oppo o takich samych parametrach, tylko dlatego, że widzieli huawei w rękach Lewandowskiego. W 21 wieku kwestionujesz czy reklama działa? Bo być może reklamodawcy wyrzucają miliardy $ w błoto
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Nie masz pojęcia jak działa reklama albo udajesz xd tu nie chodzi o to, że ktoś powie albo pomyśli sobie „o kurde, Lewy używa takiego telefonu, też go muszę mieć” tylko o coś bardziej subtelnego. Rozpoznawalność marki, kojarzenie jej z sukcesem, prestiżem, znanymi osobami którym wiadomo że trzeba było zapłacić kupę kasy a to w świadomości odbiorcy oznacza, że musi to by poważna marka skoro ich na to stać.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Te reklamy są po to żeby utrwalić w świadomości ludzi markę Huawei. Tak samo nikt raczej nie kupuje nowego auta, bo zobaczył jego reklamę w tv. Chodzi o to żeby ci zakodować markę.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: ja jak miałem x lat i wychodził Samsung j700 to wziąłem go bo reklamował piłkarz. Byłem dzieckiem które nie interesowalo sie piłka. Może jak ktoś się nie zna tak jak ja wtedy to taki autorytet coś świadczy o marce. Teraz jestem starszy i w życiu bym się na to nie nabrał

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: istnieją ludzie którzy kłócą się o to że ziemia jest płaska i że bill gates chce zabić cała ludzkość szczepionkami, oraz kierują się medycznymi wskazówkami inżyniera Zięby, a Ty się zastanawiasz czy celebryta w reklamie jest w stanie kogoś przekonać do kupna telefonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubiePieski: oprócz tego co mirki pisały, chodzi też o budowanie pozycji marki, zmianę jej wizerunku z takiego typowego chińczyka, do rangi "poważnej" marki, bo "skoro mają reklamę z Lewym to muszą coś znaczyć i to jest porządna marka a nie jakiś no-name z którym jest wstyd się pokazać" - np w pewnych środowiskach ludzie kojarzą tylko samsungi lub iphony jako te "normalne" telefony.
  • Odpowiedz