Wpis z mikrobloga

ja nie chcę nikogo obrażać, ale czy serio istnieją ludzie którzy kupują coś bo widzieli jakiegoś celebrytę w reklamie xD?
czy serio są ludzie którzy kupili huawei bo reklamował go
lewandowski xD? przecież chyba nikt nie myśli że on używa na co dzień jakiegoś chińskiego szrota zamiast najnowszego ajfona XD
LubiePieski - ja nie chcę nikogo obrażać, ale czy serio istnieją ludzie którzy kupują...

źródło: comment_1638673901OhmQpZF5VtcM3PpRMeEggM.jpg

Pobierz
  • 62
celebrytę w reklamie xD?

czy serio są ludzie którzy kupili huawei bo reklamował go


@LubiePieski: te miliony na reklame dla nie niego na darmo nie ida, na pewno jest w #!$%@? osób co teraz tą marke bedzie kojarzyc z lewandowskim, a w polsce fanów pilki noznej nie brakuje (w tym duza czesc januszy) co biorac nowy telefon w abonamencie beda mieli w glowie zeby wspomóc roberciga ( ͡° ͜ʖ
@KrakersRitz: @JaNieRututus: @umtali:
no nie wiem, jakoś nie chce mi się wierzyć że tacy ludzie istnieją, żeby kogoś przekonał jakiś celebryta do zakupu czegoś z czym nie ma nic wspólnego.
bo rozumiem jakby zatrudnili magdę gessler do reklamowania czegoś z gotowaniem, ale lewandowski i telefony? XD
myślę, że to bardziej przemysł reklamowy ma ludzi za debili i myśli że tak jest, a tu chodzi bardziej o skalę reklam i
@LubiePieski

Tacy ludzie istnieją serio. Bardzo często ludzie pytają mnie co kupić bo ja "komputerowy jestem" a jest jeszcze dużo ludzi co tego nie robią.
A nawet jeśli nie o to chodzi, to chodzi nawet o zwykle przedstawienie marki jako opcji zakupu

Bez reklamy:
-ty Bożenka a zobacz ten tani
-a gdzie tam Stasiek jakiś chińczyk, weźmy samsunga jakiegoś bo to samsung

A z reklamą dzieje się to co napisałem wcześniej, dla
@LubiePieski: ludzie nie kupują bo lewandowski jest na reklamie. Ludzie widzą Lewandowskiego czyli powaznego człowieka w reklamie Huawei i po pewnym czasie kiedy ktoś wymienia jednym tchem Xiaomi, Huawei, Oppo, Tecno, Coolpad to za nołnejmowe brandy uznajesz Oppo Tecno i Coolpada a nie hułałeja, bo widziałaś reklamę xxx razy. Tak samo sprawa ma się z proszkami do prania, offbrandowego nie weźmiesz tylko jakiegoś wizira czy ariela bo kojarzysz nazwę, pomimo tego,
@LubiePieski: Ja tez tego nie kminie. Chociaz tutaj akurat lewy wielka postać, reklamuje dużą markę. Ja nie moge najbadziej zrozumieć jak na przykład, na jakiejś gali mma czy innego boksu, zawodnicy maja namalowaną na ciele nazwę jakiejś firmy budowlanej coś à la januszex. Kto #!$%@? wejdzie na stronę tej działaności bo zobaczył ja na plerach jakiegoś chłopa, nie wiem.