Wpis z mikrobloga

ale mi psycha siada chłop prawie 18 lat na karku żadnych znajomych nie ma się do kogo odezwać w szkole przez wszystkich wyśmiewany zero kontaktu z kimkolwiek jestem sam jak ta p---a chciałbym to zmienić ale nawet boję się do kogoś podejść z klasy i zagadać przez tą j----ą fobie społeczną i depresje jak gadam z kimś a szczególnie z dziewczyną to robię się od razu czerwony nawet nie wiem co odpowiedzieć nie potrafię podtrzymać rozmowy na podstawowy temat zaczynam się jąkać i stresować.a jak juz coś powiem o dziwo to będzie to cringe co powoduje że rówieśnicy śmieją się ze mnie .Klasa to już nawet mi na siema nie odpowiada chyba nie można być większym przegrywem nawet na kręgle nie mogę z nimi iść bo wszędzie gdzie nie pójdę to będą się za mnie musieli wstydzić bo nie umiem się zachować .Każdy ma mnie w dupie tracę już nadzieje że uda mi się jakąś kolege/koleżanke Poznać wyjść z depresji i się wkońcu przełamać a o sexie to już nawet nie myśle bo tego nie było i nie będzie.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzejkHD: Ale wiązanka. Piękne. Trzymaj się przyjacielu z tagu, miej nadzieję na lepsze jutro. (inb4 wiem kołcz p--------o) Może znajdzie się na #przegryw jakiś miły anonek chętny do znajomości, ja polecam, piszcie do OPa ludzie, niech nie będzie samotny nasz towarzysz w s----------u. () Pozdro
  • Odpowiedz