Wpis z mikrobloga

@adamale nawet mi nie mów. No jakoś koszmar normalnie już cały dzień zapowiwdowalo się że będzie ok to wyja...bało mi ten ale na szczęście dość łatwiej ja zbiłem . Ale samopoczucie coraz gorszej motywacja siada
@darekczarus kaszel jeszcze mi został ale już coraz mniejszy. Z leków paracetamolem ale to był błąd i nie wiem czy przez to nie przeleżałem dłużej lepiej brać coś co nie tylko zbije gorączkę ale i leczy np. ja brałem również polopiryne i pyralginę i one odrazu leczą stan zapalny. Do tego lewoprond i thicodin na kaszel bez tego nie przespałem ani jednej nocy. Czasem okłady na czoło jak strasznie głową bolała o
@Marcymon To musieliście mieć stracha, jak żona w ciąży a tu takie temperatury :/ całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło. Na razie kaszel mi nie doskwiera, ale irytują mnie napady gorączki, które zbijam na zmianę ibupromem i Gripexem. Do tego caly czas suplementacja C z cynkiem i D3K2 4000j. W moim przypadku te 5kg mniej, byłoby akurat wskazane xD Przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać, dziękuję za odpowiedź i miłego wieczoru
@darekczarus tak był strach jak sk...n, ale ulżyło mi jak widziałem jak raz dwa przeszła i lekko i dość szybko ja choroba opuszcza, u mnie wtedy dopiero się rozkręcała. Aha zapomniałem brałem Wit d w drugiej połowie choroby 3x standardowe dawkę i rutinoscorbin x4. Zdrowka byku trzymaj się .