Wpis z mikrobloga

Jeden z największych mitów z którym spotykałem się w ostatniej dekadzie:
- SAMOCHÓD TO NIEZALEŻNOŚĆ

OC, badanie techniczne, serwis, lanie paliwa, strefy parkowania, płatne odcinki dróg, stanie w korkach, wymiana płynów i filtrów, kontrole, fotoradary, utrata wartości pojazdu już od pierwszego dnia zakupu, ciągłe problemy z miejscami do parkowania w miastach, skrobanie szyb zimą z rana, nakazy i zakazy...
Coś pominąłem?

Wolność i niezależność w ch... XD

#bekazpodludzi #motoryzacja #samochody
worldmaster - Jeden z największych mitów z którym spotykałem się w ostatniej dekadzie...

źródło: comment_1638620982fLl8UqoaAOw2H7HMJhH5pQ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: OC raz do roku przez neta albo z automatu odnowią, badania techniczne również raz do roku 20min. Stanie w korkach xD, a co ty k---a w autobusie w korkach nie stoisz ? Reszta to jakieś p------y. Kup dwie zgrzewki wody, odbierz rodzine z lotniska albo zawieź dziadka do lekarza, alternatywnie wyskocz na spontanie za miasto na bunkry z dziewczyna. Pogadamy o twojej wolności xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@worldmaster: Napisał wykopek z autobusu jadącego po ustalonej trasie xD
Zaraz się przesiadasz, więc szykuj się na wyjście na -1 i śnieg, żeby sterczeć jak ćwok aż przyjedzie kolejny bus xD
TO JEST DOPIERO NIEZALEŻNOŚĆ XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yahoomlody: Zdane za pierwszym razem z najszybciej rozwiazanym testem choć fakt faktem że nie uważam sie za dobrego kierowcę a i czuje ze czasem potrzebuje sie douczyc w kwestii kodeksu.
  • Odpowiedz
@worldmaster: Tak jak już ktoś wcześniej powiedział. Twoje horyzonty nie wybiegają dalej niż czubek własnego nosa. Jeżdżę głównie komunikacja miejska ale samochód mam. Przez dwa miesiące miałem auto w naprawie:
- wizyta u weterynarza, taksówkarze nie chcieli się zgodzić żeby wziąć psa do samochodu (nie, nie mogę wziąć psa do zatłoczonego autobusu)
- traficar, panek, raz jest wolny w okolicy, czasami kilka kilometrów dalej
- wypad na weekend tylko w
  • Odpowiedz
SAMOCHÓD TO NIEZALEŻNOŚĆ

@worldmaster: wez dziewczyne, wsiadz do auta w niedziele latem na 5h nad jeziorko gdzies na zadupie. Ojjj... XD To jest wlasnie ta niezaleznosc. Gdybys robil tylko w zyciu cos wiecej niz siedzial w bloku na dupie to bys wiedzial ignorancie. A o przejazdzce na wycieczki i stawaniu we fajnych miejscach i knajpach nie wspomne
  • Odpowiedz