Wpis z mikrobloga

  • 58
@#!$%@? Subiektywnie mówiąc niezbyt ładny. Kojarzy się z epoką brutalizmu i tymi plakatami z PRL-u.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Co zabawne pięć gwiazdek jest w jednym kolorze a 3 w drugim XD

@meres: też mi się średnio podoba klimat plakatu i przypomina właśnie te PRLowskie plakaty. Nie mniej nie wysilę się na konstruktywną krytykę bo się nie znam na temacie. A Bosak jak widać to koneser sztuki pewnie skończył jakieś studia w tym kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@? oho, prawaki jak zwykle mają ból dupy o plakat w Warszawie XD Klasyka świat XD Jeszcze Kevin, Szklana Pułapka, kłótnia nad karpiem i mamy komplet polskich tradycji świątecznych
  • Odpowiedz
Zawsze bawią mnie wypowiedzi znawców - czy to o komunikacjach wizualnych czy ilustracjach. Jedyne polskie miasto które komunikuje się na poziomie. Prace mają określoną stylistykę w której autorka tworzy konsekwentnie od kilku lat. Fakt - jest ograniczona paleta kolorów i kolorystyka zdecydowanie przypomina czas niedoborów materiałów (biały zwykle nie jest drukowany, można założyć, że praca jest „symulowanym” wydrukiem na pożółkłym papierze). Prace które robi autorka sa zawsze bardzo plakatowe, moim zdaniem maja
  • Odpowiedz
  • 7
@Meeeh Olga Jasionowska jest super.
Zgadzam się. Wszystko jest o paru lat bardzo spójne ale przyjdzie jeden taki z drugim i się zesra XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meeeh: @qriozm: Skoro artystka jest spójna w sztuce i powszechnie ceniona to jednak podoba mi się ten depresyjny styl, który mimo upływu lat i rozwoju kraju, przedstawia naszą stolicę przez pryzmat PRLu. Dziękuję, że uświadomiliście mi, że swoje odczucia wobec dzieła mogę wyrazić dopiero po zapoznaniu się z całokształtem twórczości artystki i przeczytaniem kilku recenzji na ten temat.
  • Odpowiedz