Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Z prądem jest tak, że możesz się czuć nawet dobrze po porażeniu, a po kilku godzinach mieć problem. Ważne pytanie czy robiłeś to jedną czy dwoma rękami. Jeżeli jedną to monitoruj tętno i ogólne samopoczucie przez najbliższe godziny, jak się coś będzie działo to do szpitala. Jeżeli dwoma i prąd mógł przebiec przez serce to marsz natychmiast do lekarza, bo nie ma co ryzykować
@Wirtuoz: jak się położysz wieczorem spać i będziesz czuł ,że #!$%@? Cię serce i jakoś z dupy bije to wtedy jedź sobie do kardiologa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak wyżej, nie włożyłeś sobie w dupe żarówki, więc będziesz żył.
serce dziwnie parę minut kołatało i takie nieprzyjemne uczucie w klatce piersiowej


@Wirtuoz: Też tak miałem jak dotknąłem rury do której sie sąsiad uziemił. Przeszło.

(nie ciągnąłem za kabel)


@Wirtuoz: To za co ciągnąłeś? Za laptopa?
@Wirtuoz: ja się kiedyś o otwarte gniazdko ręką oparłem i nie mogłem jej odciągnąć XD Sam na budowie byłem, jakimś cudem upadłem na glebę i przestało mnie pieścić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale było to #!$%@? fest nieprzyjemne uczucie, coś ala paraliż, #!$%@?.