Wpis z mikrobloga

@cytmirka Oj Panienko, ja do dzisiaj, usypijając mam w głowie " gdzie jest, gdzie jest, gdzie jest zjawa..." Mimo trudnego dzieciństwa, są momenty, które każdy uzna za najlepsze () i to są właśnie te momenty ^^
@jmuhha opowiem Ci smutną historie: Jak mialem 21 lat, w okolicznym lumpeksie, na parapecie siedzial ten mis... Niestety nie miałem na niego pieniędzy (40zl).... jak już miałem pieniądze, to lumpeks calkowicie zniknął..
@Tonjuralas: A to ja tez do dzisiaj w różnych sytuacjach używam melodii z poszukiwania zjawy XD Na przykład jak szukam mojego psa po domu to śpiewam „Gdzie jest, gdzie jest, gdzie jest Kłaczek?” XD To jedna z bajek które wywołują u mnie takie ciepłe uczucie na sercu że aż miło () Niesamowite jak realna ta bajka się wydawała, nigdy nawet przez ułamek sekundy nie
@Tonjuralas: Myśle ze to fajne, kiedy dorośli ludzie wciąż potrafią odnaleźć w sobie to dziecko () Nikt nigdy nie jest za stary na radość ze szczęśliwych momentów i wspomnień oraz na sentymenty. Ja mimo mojego starego, ale nadal młodszego od Ciebie wieku ( (σ ͜ʖσ) ) lubię wracać do mojego dzieciństwa albo po prostu czerpać radość
@cytmirka paczta jak mnie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciesze się, że mogłem z Tobą zaśpiewać tę piosenkę, jesteś cudowna, a na ten czas ide lulać, bo jutro 8 godzin siedzenia na fotelu mnie czeka xD Dobranoc, już czas na seeeeeen