Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Wrzucam jeszcze raz poprawioną wersję, bo jeden z Mirków słusznie zauważył, że minimalna kwota transakcji na Binance to 10 USDT, więc jeśli spadłoby poniżej to nie miałbym jak wymienić. Podbijam kwotę startową do 20 USDT.

Po namowach Mirków postanowiłem przenieść swój eksperyment na Binance, tak żeby zminimalizować wpływ prowizji na zysk, a co za tym idzie na cały eksperyment. Resetujemy więc licznik dni i startujemy z 20 USDT.
Jeśli chodzi o stary eksperyment, to Ren zakupiony wczoraj spadł o 13.75%, a jego wartość do 9€.

Kryptomomentum, dzień 1:

Kryptowaluta sprzedana: USDT
Wzrost wartości od wczoraj: -
Kryptowaluta kupiona dzisiaj i jej wzrost w 24h: GXChain (GXS), 263%

Obecna wartość: 20$
Wzrost wartości od początku eksperymentu: 0%

Byłem zmuszony kupić za 18,56$, bo to krypto jest akurat niepodzielne i wielokrotność wychodziła akurat taka. 1,44$ zostaje w puli.

O co tutaj chodzi?
Zainspirowany ETF Momentum na akcje chcę sprawdzić, czy po prostu podążając za tłumem i wymieniając codziennie na to co najbardziej ostatnio rośnie, da się coś zarobić.

Poniżej zasady zabawy i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
1. Zacząłem od 20 dolarów i codziennie wymieniam posiadaną kryptowalutę na taką, która na Binance ma najwiekszy procentowy przyrost w ciągu ostatnich 24h.
2. Jeśli w danym dniu na szczycie nadal jest ta sama kryptowaluta to ją zostawiam.
3. Jeśli żadna nie będzie rosnąć to sprzedaję do USDT.
4. Kryptowalutę wymieniam do USDT, następnie uzyskane USDT wymieniam do nowej kryptowaluty. Będą zostawać resztki USDT, będą do wykorzystania w kolejnych dniach.
5. Prowizja od transakcji na Binance to 0,1%.
6. Nie, nie będzie wołania.

Tag do obserwowania #kryptomomentum

#kryptowaluty #altcoin #gxs
  • 16
@BjornIronside:

jeden z Mirków słusznie zauważył, że minimalna kwota transakcji na Binance to 10 USDT


upss.. to sorry za moje pieprzenie w poprzedniej nitce xD faktycznie np 5 dolków się nie da wymienić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wydawałoby się logiczne, że jeśli można swobodnie kwotę wpisać i nie widać żadnej informacji dokoła o tym, to powinno się dać xD a tu dopiero powiadomienie wyskakuje przy próbie sprzedaży
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: luz, mało brakowało a przetestowałbym to sam przy pierwszej wymianie bo wymieniłem za 10,0002, gdybym wział jeden ułamek mniej to miałbym komunikat.
Właśnie zastanawiam się czy nie będzie za dużo informacji jak dorzuce jeszcze ceny wymiany. Na wzrokowców chyba wystarczająco zadziała % zysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to kwestia miejsca, z którego dodaje. Wcześniej dodawałem chyba przez przeglądarkę, teraz przez aplikację.