Wpis z mikrobloga

Dlaczego jestem przegrywem?
-morda 2,5/10
-miałem zajebiscie dobra płatną prace,w której byłem bardzo dobry i ją bardzo lubiłem,a stwierdziłem,ze pójdę na kierowcę tyra i to był w sumie najgłupszy wybór mojego życia
-wszystko analizuje i się przejmuje
-wiecznie żyje w stresie
-nie jestem dynamiczny,przebojowy
-nie mam żadnego powodzenia u #rozowepaski
-mimo prawie 8mld ludzi,jestem taką #!$%@?ą,że nie mam dziewczyny ani żadnych przyjaciół
Jestem samotny,nikt mnie nie rozumie ,a jestem dobrym człowiekiem. Jestem bardzo empatyczny

#przegryw #blackpill #zwiazki #samotnosc #depresja #zycietruckera #bekaztransa #niebieskiepaski
kke22 - Dlaczego jestem przegrywem?
-morda 2,5/10 
-miałem zajebiscie dobra płatną ...

źródło: comment_1638475642oRDS1RnTuUhzZgtLgDb1Hr.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: chciałem wrócić w miejsce gdzie pracowałem,bo wszyscy mnie lubili nikt mi nie dokuczał,dobrze się tam czułem,ale już zatrudnili kogoś w moje miejsce :/ wysyłałem ostatnio CV ale narazie cisza ,tez jest #!$%@? ze względu na koniec roku pewnie
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: i spoko,wiesz warto próbować nowych rzeczy mimo to, jak masz jakieś pytanka odnośnie pracy jako tir to wal śmiało,który lvl jeśli można spytać jesteś i czy masz przyjaciół?
  • Odpowiedz
@AntyBohater:
-problem z parkingami już po 18 zwłaszcza w Niemczech
-większości Niemców ma za nic kierowcę Polaka,często czułem się upodlony przez nich
-#!$%@? mnie mycie co chwile na innym prysznicu
-lubię chodzić sporo, i często chodzę po parkingu i mimo,ze jest toaleta obok to te brudasy szczają na koło i śmierdzi jak skurywsyn
-tęsknie bardzo za bliskimi i siada na psyche tak długa rozłąka
Cieszę się,ze ostatni kurs robie i
  • Odpowiedz
@kke22: A skąd w ogóle pomysł, żeby iść na kierowcę tira? Ogólnie to wszystkie te punkty, które wymieniłeś, pasują do mnie (poza pracą, której nie mam i mordą może max 5/10).
  • Odpowiedz
@MatthewV3: uwielbiam jeździć odkąd pierwszy raz wsiadłem do osobówki. I to jedyna rzecz,która sprawia mi przyjemność z jazdy tyrem. Jestem samotny,myślałem ze będzie mi to odpowiadało,myślałem ze zobaczę trochę świata,a to głównie autostrady zwiedzam i parkingi. Ogólnie największa porazka moja to wybór tego zawodu. Jeśli jesteś 5/10 to może masz jakieś szanse u różowego?
  • Odpowiedz
@kke22: Powiem Ci, że też lubię jeździć. Odkąd zdałem rok temu prawko, to jazda jest jedną z rzeczy, która daje mi trochę radości. Ale głównie mam na myśli taką jazdę właśnie długie trasy, muzyczka w tle i długie, proste odcinki drogi, gdzie wystarczy tylko od czasu do czasu spojrzeć w lusterka. W mieście to zupełnie inna bajka, nienawidzę jazdy miejskiej. Też sobie myślałem nad tymi tirami ale po tym co
  • Odpowiedz
@MatthewV3: sama jazda jest okej,na pewno by Ci się spodobała sama jazda,długie trasy to jestem pewny tego. Natomiast,cała reszta to jest po prostu żart,w mojej opinii nie radzę Ci się w to pchać,ale wiadomo sam zdecydujesz. Zaraz pewnie się zleca kierowcy co będą gadać,ze to najlepszy zawód świata,ale uwierz mi tak nie jest. Nic innego w życiu nie potrafią albo już się tam zadomowili od dawna,wiec co Ci innego powiedzą?
  • Odpowiedz