Wpis z mikrobloga

Dlaczego jestem przegrywem?
-morda 2,5/10
-miałem zajebiscie dobra płatną prace,w której byłem bardzo dobry i ją bardzo lubiłem,a stwierdziłem,ze pójdę na kierowcę tyra i to był w sumie najgłupszy wybór mojego życia
-wszystko analizuje i się przejmuje
-wiecznie żyje w stresie
-nie jestem dynamiczny,przebojowy
-nie mam żadnego powodzenia u #rozowepaski
-mimo prawie 8mld ludzi,jestem taką #!$%@?ą,że nie mam dziewczyny ani żadnych przyjaciół
Jestem samotny,nikt mnie nie rozumie ,a jestem dobrym człowiekiem. Jestem bardzo empatyczny

#przegryw #blackpill #zwiazki #samotnosc #depresja #zycietruckera #bekaztransa #niebieskiepaski
kke22 - Dlaczego jestem przegrywem?
-morda 2,5/10 
-miałem zajebiscie dobra płatną ...

źródło: comment_1638475642oRDS1RnTuUhzZgtLgDb1Hr.jpg

Pobierz
  • 43
@Ignite: pracowałem w sprzedaży. Ta praca tak mi pomogła się otworzyć na ludzi,ze szok. Początki były dla mnie okrutne ,ale z czasem było lepiej i lepiej i doszło do tego,ze robiłem jedne z najlepszych wyników w regionie. Co prawda nie poznałem żadnej różowej,ale poprawiła mi sie gadana o 300% pluje sobie każdego dnia,ze odszedłem,bo brak kontaktu z ludźmi doprowadza mnie znowu do depresji i lęków
@pieczony-ziemniaczek: ja prawie tez 30lvl,pracowałem w sprzedaży ta praca mi tak pomogła się rozwinąć ,ze doszło do tego,ze robiłem jedne z najlepszych wyników w regionie. Otworzyłem się do ludzi,dawałem radę mimo,ze i tak nie miałem powodzenia u różowych. Zarabiałem średnio 4,5-5k ja wiem,ze te kwoty mogą być śmieszne,ale w moim mieście to zarobki na prawdę były wysokie i tylko miałem mature