Wpis z mikrobloga

Ja już sam nie wiem czy my żyjemy w jakiejś k---a symulacji państwa?

Każdy kto głosował na tych ludzi poniżej powinien swoją katolicką miłością z---------ć na piechotę do Nazaretu błagając o wybaczenie. Czemu?

25 LAT WIĘZIENIA DLA KOBIETY, KTÓRA USUNIĘ CIĄŻE PO GWAŁCIE.

POWTARZAM PO GWAŁCIE

Ludzie z listy później głosowali ZA przyjęciem tego chorego projektu.

Nie zapraszam nawet do dyskusji bo nie ma o czym.

Jedynie jak w każdym poście pragnę podziękować debilom, którzy głosowali na debili.

Peace.


#bekazpisu #bekazprawakow #j--------e #sejm #polityka
Norbercikk - Ja już sam nie wiem czy my żyjemy w jakiejś k---a symulacji państwa? 

K...

źródło: comment_1638459755nfWEy5FaSF5IxXkwd6F8Wx.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiecznylowcaumyslow: Kolego jestem w tym kraju większością dlatego to my ustalamy tu zasady- dlatego nasz projekt jest procedowaniu właśnie w Sejmie i niedługo znormalizuje sytacje w kraju podczas gdy taki margines jak ty może sobie ujadać w internecie.

Nie zesraj się i nie przeszkadzaj jak dorośli się zajmują rzeczami so których najwyraźniej nie dorosłeś.
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Jeśli dla ciebie zarodek, który kobieta nosi w sobie w pierwszych tygodniach ciąży, to jest to samo co dziecko, to masz problem z logicznym myśleniem.

Żadnej świadomości, żadnej osobowości, brak zdolności do odczuwania bólu, ale przyjdzie ortodoksyjny katolik i będzie chrzanił, że aborcja to mordowanie dzieci.

To, że tak Ci ksiądz powiedział, jeszcze nie znaczy, że taka jest
  • Odpowiedz
Problem jest również taki, ze z aferami pisuaru nie jestem w stanie nadążać postować nawet tyle tego codziennie wypływa


@Norbercikk: buahahahahah. Kolejny żyjący w bańce

Nie zapraszam nawet do dyskusji bo nie ma o czym.....

Typowy beton.
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Pewnie, każmy kobiecie męczyć się przez 9 miesięcy, bo ktoś miał świąd kutasa. Taka kobieta zostaje potem z problemami psychicznymi, z ciałem zmienionym po ciąży i c---a dostanie od państwa, a nie opiekę. Dobrze będzie, jak nie przetestuje przyspieszenia ziemskiego z wieżowca.

Informuję Cię również, że mnóstwo prawidłowo zapłodnionych komórek jajowych kończy żywot na podpasce lub tamponie. Skoro według Ciebie to są dzieci, to może czas zacząć grzebać na
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku:

Ziew. Najpierw było wyśmiewanie, potem mieszanie od wieśniaków, potem od kiepsko wykształconych itd itp.

Tymczasem poza wasza bańką życie toczy sie pod naszą modłę a wy powtarzacie sobie pierdoły o tym że zarodek to nie człowiek, że wszyscy którzy głosowali na pis to patologia za 500+
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: myślałem że elektora PiSu to raczej stare pokolenie i wieśniaki (i nie chodzi tu o mieszkańców wsi), bo przecież ktoś kto umie się poruszać w internecie i mający minimalne pojęcie o działaniu państwa nie będzie głosował na tą pseudo prawicową partie partię bezmózgów. Ale myliłem się. Powidz co pis ma w sobie takie że jesteś ich betonowym elektoratem?

-bo są katolikami?
Kurski sobie dobre fikołki robił z swoim małżeństwem. Rydzyk okrada i wykorzystuje starych ludzi
Wycierają sobie mordę religia a tak naprawdę zaczynają negować nawet słowa obecnego
  • Odpowiedz