Wpis z mikrobloga

Ja już sam nie wiem czy my żyjemy w jakiejś k---a symulacji państwa?

Każdy kto głosował na tych ludzi poniżej powinien swoją katolicką miłością z---------ć na piechotę do Nazaretu błagając o wybaczenie. Czemu?

25 LAT WIĘZIENIA DLA KOBIETY, KTÓRA USUNIĘ CIĄŻE PO GWAŁCIE.

POWTARZAM PO GWAŁCIE

Ludzie z listy później głosowali ZA przyjęciem tego chorego projektu.

Nie zapraszam nawet do dyskusji bo nie ma o czym.

Jedynie jak w każdym poście pragnę podziękować debilom, którzy głosowali na debili.

Peace.


#bekazpisu #bekazprawakow #j--------e #sejm #polityka
Norbercikk - Ja już sam nie wiem czy my żyjemy w jakiejś k---a symulacji państwa? 

K...

źródło: comment_1638459755nfWEy5FaSF5IxXkwd6F8Wx.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norbercikk: ooo ten oszołom, który chciał być RZECZNIKIEM PRAW OBYWATELSKICH chciałby skazywania kobiet na śmierć odmawiając im aborcji w przypadku zagrożenia życia. Do tego zakaz z aborcji po gwałcie i wyroki za ów zabieg. Bolzga 2021. Nikt mi tak nie obrzydza tego kraju jak prawacka dzicz.
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Gościu zesrałeś się w internecie na stronie ze śmiesznymi obrazkami ,myślisz ,że to twoje p---------e tutaj zmieni coś? Sam sobie tylko ciśnienie podnosisz i produkujesz się dla śmiesznych zielonych plusików
  • Odpowiedz
@Manman: Dla mnie to przydatna informacja, wiedziałem, że konfa to ścierwo dla debili albo socjopatów, ale nie spodziewałem się, że staną po stronie gwałcicieli.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Norbercikk: To jest chore, żeby u schyłku 2021 roku ktokolwiek chciał zakazywać aborcji, który jest medycznym zabiegiem ratującym życie/zdrowie kobiety (i nierzadko też faceta, z którym ta kobieta jest)
  • Odpowiedz