Wpis z mikrobloga

Nofap nie działa, nie ma sensu go praktykować. tylko jaja puchną i żadnych korzyści nie ma. Badania pokazują, że testosteron wzrasta tylko do ok. 7 dnia abstynencji a potem spada. Zresztą, klaudiusze i oskarki ruchają codziennie (czyli codziennie się wyspermiają), więc?

Najważniejsze, żeby nie dotykać siura, bo właśnie ten nawyk pozwala zwiększyć pewność siebie. Posiadam sztuczną pochwę jak pic rel, co 4 dni wchodzę na instagrama, żeby popatrzeć na dupery i gdy k---s urośnie (bez stymulacji ręką), ładuję go do wspomnianej p---y z materiału syntetycznego i opróżniam jaja. (gdy nie urośnie sam, wtedy odkładam to na inny dzień). Zawsze po masturbacji z użyciem ręki czułem się znużony, a teraz mam więcej energii życiowej gdy praktykuję ten sposób i mam wręcz ochotę na ćwiczenia z hantlami bezpośrednio po wyspermieniu. Zróbcie sobie prezent na tegoroczne święta https://bit .ly/3depYvC), to naprawdę działa! Aha, nie zapomnijcie o odstawieniu p---o, bo to niszczy mózg. tylko d--y z instagrama na pobudzenie, nic więcej! A jak będą was jajka swędzić to też nie możecie się podrapać; musicie wytrzymać.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #s----------e #tfwnogf #blackpill #niebieskiepaski #depresja #nofapchallenge
vanschout - Nofap nie działa, nie ma sensu go praktykować. tylko jaja puchną i żadnyc...

źródło: comment_1638454999XzOXufsZSqsR2rIO53HI99.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vanschout: Co do nofap sądzę, że masz racje, też się ograniczam, ale wiadomo czasami człowiek musi inaczej się udusi.
Ale co do oglądania p---o masz 100% racji, to ryje beret. Te wszystkie pozytywne skutki nofapchallenge to raczej z odstawienia p---o niż z abstynencji.
  • Odpowiedz
@darkseeker Z niedotykaniem benisa też mam rację. Monk mode nie jest naturalny, od czasu do czasu spuszczenie spermy z jaj jest wręcz zdrowe, popatrzenie na jpg dupeczek też dobrze wpływa, bo nie ma flatline a brainfog powoduje dopiero p---o.
  • Odpowiedz