Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Gdyby to powiedział jakiś Polak z prawicowego ugrupowania


@Mr_3nKi_: Tak, to mnie interesuje co się dzieje na moim podwórku

przywódca Black Lives Matter i przyznający się do czarnej supremacji, Manuel Griffe


Nie, to mnie nie interesuje, jakiś człowiek z drugiego końca planety i jego ugrupowanie.

Prościej się chyba nie da. Also, to chyba prawaki najgłośniej krzyczą o nie importowaniu problemów ze stanów, jednocześnie wykop jest #!$%@? problemami ze stanów właśnie przez
dlatego od pilkarzy sie wymagalo zeby klekali przed meczami bo czarny cpun zmarl xD puknij sie w leb


@defkor: Ale kto wymagał? Ja wymagałem? Nie. Jakiś inny neuropek "wymagał"? Też nie sądzę. Więc po co w ogóle przywołujesz tę sytuację? To konserwy cały czas ubolewały nad tym, że jacyś piłkarze klęknęli, a neuropki mieli ten temat gdzieś, podobnie jak inne pseudo-problemy zaimportowane zza oceanu. Polscy piłkarze nie klęknęli i coś im
@Trixie wlasnie pokazujesz jakim jestes prostym chlopem ktorego interesuje jego robota, pozniej harnolda jebnac przed tv, zagranica? A na co to komu, my tu szwagier swoje problemy mamy xD prosty jestes typie i ograniczony
@defkor: wolę w takim razie być ograniczony, niż się przejmować jakimiś ludźmi, którzy nie mają żadnego wpływu na moje życie i mieszkają po drugiej stronie planety.
@CzajnikZniszczenia nic im sie nie stalo, tak jak gosciu prawidlowo odstrzelil dwie osoby to tez ci sie nic i tobie podobnym nie stalo a jednak sie produkujesz. Macie cos z deklami nie tak, murzyn morderca i gwalciciel? Ale po co o kolorze skory wspominac? XD