Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@defkor:
Nawet nie wiem co masz na myśli. xD
Temat o klękaniu, a ty nagle zaczynasz coś gadać o typie co odstrzelił dwie osoby. Chyba wiem o kim mówisz, ale co to ma do rzeczy? Nie byłeś uprzejmy tego powiedzieć w swojej naprędce skleconej odpowiedzi.
Reszta bełkotu o murzynie kompletnie nie pozwala mi zrozumieć "co autor miał na myśli"

Odlicz do 10, zrób głęboki wdech i wyartykułuj składnie swoje myśli. Nadmierna
@defkor: Ty dalej ułomku nie rozumiesz o co tu chodzi, mimo, że cały ten temat został przeruchany, żeby opowi wyjasnić, dlaczego pisze bzdury xDWięc powtórzę swoj pierwszy post w tym wpisie.

Koronawirus


Tak, to mnie interesuje co się dzieje na moim podwórku

przywódca Black Lives Matter i przyznający się do czarnej supremacji, Manuel Griffe


Nie, to mnie nie interesuje, jakiś człowiek z drugiego końca planety i jego ugrupowanie.
@CzajnikZniszczenia sam napisales, ze to nie twoj problem, nie mieszkasz w ameryce. Patrzac jak wiele tematow cie nie powinno obchodzic bo cie nie dotycza az dziwne ze tyle cie tu jest. Przestaniesz smiecic bedzie czysciej.
@Trixie blm mialo wplyw na pol swiata ale wykopka to nie dotyczy bo to jest tak daleko, ze on nawet nie wie w ktora to strone xd

Ale mityczne polowania na gejow w Polsce go obchodza xD
blm mialo wplyw na pol swiata

@defkor: ameryka to nie jest połowa świata, przestań śledzić te portale, które ci tak mówią, bo ci już głowę kopią.

Ale mityczne polowania na gejow w Polsce go obchodza xD

i zacznij czytać prawdziwe media, bo nawet nie wiesz co się dzieje w polsce xD
Patrzac jak wiele tematow cie nie powinno obchodzic bo cie nie dotycza az dziwne ze tyle cie tu jest.


@defkor: Średnio 2-3 komentarze dziennie w ostatnim okresie. Aż zaczyna mi brakować czasu na to przesiadywanie na wykopie. xD
Poza tym interesuje mnie sporo rzeczy postowanych tutaj. Nie interesują mnie natomiast problemy ludzi na drugim końcu globu i urojenia prawaków.
To rzekome zainteresowanie prawaków problemami ameryki wynika z faktu, że to po
ty masz urojenia, ze kosciol rzadzi swiatem


@defkor: Do pewnego czasu rządził sporą częścią świata. Dużo ludzi padało ofiarami kościelnych urojeń np. Turing, którego zniszczono za jego "niemoralną" orientację. Na szczęście ta mafia traci już wpływy nawet w krajach takich jak Polska i trzymam kciuki, aby to wykorzystywanie i mamienie ludzi nazywane "religią" w końcu miało swój kres.

lpgt jest w Polsce przesladowane


Przyjrzyjmy się definicji

Prześladowanie - stałe przykrości, szykany
@ZaplutyKarzelReakcji: @Azaajaszz: @CzajnikZniszczenia:

Już ponad 25 lat temu pewien Amerykanin trafił z definicją lewaka w samo sedno, choćby w tym fragmencie:

15. Lewacy wydają się nienawidzić wszystkiego, co posiada wizerunek silnego, dobrego i pełnego sukcesów. Nienawidzą Ameryki, nienawidzą zachodniej cywilizacji, nienawidzą białych mężczyzn, nienawidzą racjonalności. Powody, jakie podają lewacy na uzasadnienie swej nienawiści do Zachodu, itd. w oczywisty sposób nie odpowiadają ich rzeczywistym motywom. Twierdzą, że nienawidzą Zachodu za
Nienawidzą Ameryki


@TheSilentEnigma: No i co w tym takiego strasznego? Żaden wysoko rozwinięty kraj nie ma tak wielu problemów społecznych jak USA. (Bo domyślam się, że w głowie tego Amerykanina USA= Ameryka, bo inne kraje nie istnieją)

nienawidzą zachodniej cywilizacji

Dokładnie! Przecież co chwile lewacy mówią, że powinniśmy przestać bratać się z tym zgniłym Zachodem. A nie, czekaj...

nienawidzą białych mężczyzn

XD Cytujesz to wołając trzech białych mężczyzn najprawdopodobniej

nienawidzą racjonalności.
@ZaplutyKarzelReakcji: Wypraszam sobie, ja nie jestem żadnym prawakiem. Autor tego wyżej też niespecjalnie. Akurat prawactwo spod znaku "fanów Putina" i twardego elektoratu PISowskiego ma z lewakami liczne cechy wspólne (część prawactwa również i tą, ale tylko część), czego wy, lewacy uporczywie nie chcecie dostrzegać.
Prawicowe wartości takie jak rasizm czy homofobia mają swoje podłoże w najprymitywniejszych ludzkich emocjach, więc odwoływanie się tutaj do racjonalności jest absurdem.


@CzajnikZniszczenia: Typie, ty na prawdę jesteś lewakiem. To jest niepojęte. Pierwotny post w tym temacie udowadniał, że BLM to ruch rasistowski. Ani ja, ani autor tego tekstu, ani przeciętny obywatel zachodu nie popierają rasizmu (rozumianego przez stosowanie rasy jako kryterium społecznego), popiera go natomiast BLM, i parę organizacji prawackich.