Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"nienawidzą Ameryki"

No i co w tym takiego strasznego? Żaden wysoko rozwinięty kraj nie ma tak wielu problemów społecznych jak USA.


@CzajnikZniszczenia: Ciekawe dlaczego Ameryka ma takie problemy, no doprawdy nie wiem :))))
Pewnie dlatego, że jacyś biali suprematyści przez rok czasu organizowali "pokojowe protesty" po śmierci znanego białego mafioza o Germańskim rodowodzie. A
  • Odpowiedz
Prawików (których bezpodstawnie kojarzycie z CAŁĄ społecznością białego człowieka)


@TheSilentEnigma: Ale, że co? XDD Ale dobra idźmy dalej.

słusznie potępiacie, ale wasze podwójne standardy wobec rasizmu u "nieprawaków" są kwintesencją tego do czego pił autor cytatu
  • Odpowiedz
Nie wiem ile razy mam komuś tłumaczyć, że walczę z problemami KTÓRE MNIE DOTYCZĄ.


@CzajnikZniszczenia: Pamiętaj, że prowadzimy tą dyskusję pod postem dotyczącym problemów Ameryki i to Ty jako pierwszy zacząłeś się pod nim wypowiadać. Nie udawaj teraz, że nie wiesz o co mi chodzi.

Jeśli myślisz, że problemy USA zaczęły się w momencie BLM to chyba musisz czerpać wiedzę z głównej. Ty naprawdę myślisz, że w momencie śmierci Floyda nagle zrobiło się wielkie bum i problemy się
  • Odpowiedz
Pamiętaj, że prowadzimy tą dyskusję pod postem dotyczącym problemów Ameryki i to Ty jako pierwszy zacząłeś się pod nim wypowiadać. Nie udawaj teraz, że nie wiesz o co mi chodzi.


@TheSilentEnigma: Prowadzę dyskusję bo próbuję coś ludziom uzmysłowić, ale doszedłem w tym momencie do wniosku, że jest to bezproduktywne. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
dlatego od pilkarzy sie wymagalo zeby klekali przed meczami bo czarny cpun zmarl


@defkor: przedawkowałeś media "niezależne" jeśli myślisz, że gest klękania był z powodu Floyda
  • Odpowiedz
@defkor: nie no nie ma rasizmu wcale, najlepiej to widać na wykopie ()

masz racje, przedtem tez wszyscy klekali xD


@defkor: akcja zaczęła się w 2016, ciekawe że 4 łata wcześniej już wiedzieli o tym co się stanie z Floydem
  • Odpowiedz
smianie sie z murzynow to nie rasizm


@defkor: napisanie "nigger" po jednej literze to taki humorek xD

Wyjmij ch×ja z dupy koles xD


@defkor: powiedział typ który boi się napisać słowo "#!$%@?" xD
  • Odpowiedz