Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Sprawdzona hurtownia skupująca złom złota i przerabiającą na pełnowartościowy produkt, który potem sprzedają do salonów jubilerskich
  • Odpowiedz
którymi nie da się chwalić wszystkim naokoło


@Krolowa_Nauk: dzieki instagramowi da sie hehe. W sumie to z kobiet ktore znam wiekszosc znalazla takiego jakiego chciala. Albo uleglego debila, albo kasiastego albo ciemnego. Nawet te grube i watpliwej urody. Faceci maja znacznie gorzej w tym temacie i czesto biora co jest a nie co by chcieli ehhh (ja mialem farta i pamietam o tym codziennie)
  • Odpowiedz
@Bover: No, przecież nie koledze;) Jak dajesz komuś jakiś prezent, na przykład elektroniczny i jest on z gwarancją na x lat, to czasem dajesz od razu z paragonem, żeby w razie czego mógł załatwić naprawę bez angażowania w to Ciebie. Co prawda z pierścionkiem nie powinno być problemu, bo w końcu jak się zaręczacie to pewnie nie byłoby problemu, żeby facet uczestniczył w wymianie/naprawie i nadal nie pokazał tej ceny,
  • Odpowiedz
@pijemlekocodziennie: Popieram, sama sobie kupiłam bo są piękne a nie do odróżnienia. Mam pierścionek za 600zl w wyglada jak za 6k ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam tez z diamentami ale strach nosić. A tu mam i wyglad jaki mi się podoba (cyrkonia się tak nie mieni niestety) i mam luz jakbym zgubiła. Plus wiadomo jak wyglada wydobycie diamentów, a tu mamy etyczna produkcje sztucznego kamienia.
  • Odpowiedz
W wielu komentarzach widzę zwrot "ogólnie przyjęte 3 pensje". Wy naprawdę nie wiecie, iż te mityczne 3 pensje to efekt świetnej kampanii reklamowej pewnej firmy jubilerskiej?


@korkyx: no i zobacz jaka wodę z mózgu ludziom zrobili
  • Odpowiedz
@Misza97: Podpowiadam, jak kupujecie pierścionek zaręczynowy to, bierzecie opakowanie z Apartu i pierścionek zaręczynowy z białego złota a zamiast brylantu Missonite, żaden jubiler nie będzie w stanie odróżnić czy to brylant czy missionite ponieważ te detektory tego nie wychwycą. Laska myśli, że ma 15 tysięcy na ręce a tak na serio to ma 1 tys.


@pijemlekocodziennie: Zaczynać wspólne życie od kłamstwa, jakie to romantyczne.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: zgadza sie. Do tego wiele par siedzi ze soba mimo ze nawet sie juz nie lubia. Mam takich sasiadow, co weekend jazda. Non stop sie kluca ale 2 dzieci (5+8) i kredyt. Ona gruba zaborcza on ulegly #!$%@?. Ciagly stres. Takich nie udanych zwiazkow jest pewnie setki razy wiecej niz przyjacielskich relacji wieloletnich.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Przy okazji tego wpisu jak i Twojego komentarza przypomniała mi się historia dawnej przyjaciółki. Dziewczyna dość zaradna życiowo, zawsze zarzekająca się, że chce mieć własne mieszkanie aby być niezależną od partnera i wyznająca zasadę, że pierścionek zaręczynowy musi, ale to absolutnie musi być warty trzy miesięczne pensje jej mężczyzny, bo inaczej jest nic nie warty i nie mogłaby się chwalić pierścionkiem przed znajomymi. No i cóż, życie bywa przewrotne,
  • Odpowiedz
@Misza97: Wymagania co do ceny pierścionka xD w dupach Wam się poprzewracalo. Jak się kochacie to kupuje się taki na który można sobie pozwolić w danej sytuacji materialnej. Powinna to być główna determinanta ostatecznej ceny.
  • Odpowiedz
@Misza97: moja mi powiedziała, że do 500zł max, a najlepiej jak najmniej bo szkoda kasy i strach o droższy, że zgubi albo ktoś ją napadnie ¯\_(ツ)_/¯ Byle nie był oklepany i z sieciówki.
Po prostu trzeba szukać dziewczyny ktora nie leci na kasę i inne dobra materialne.
  • Odpowiedz