Wpis z mikrobloga

@v1lk Dzisiaj kupione więc nie ma czym się chwalić. Ale wczoraj miałem ryż z karkóweczką z piekarnika w sosie pomidorowym. Wyszło bardzo dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@icsont szklany dół i plastikowa Góra, taka dość elastyczna, najzwyklejszy pojemnik na jedzenie za jakieś 5€, plastikowe mialem ale wydaje mi się nie raz że smak się zmienia, to też wole szkło.

A mam plecak fajny z półeczkami w srodku, to wchodzi idealnie i się nie rozlewa nic
  • Odpowiedz
@v1lk: a to miałem coś podobnego z Lidla i było takie se. Może to Twoje faktycznie lepsze.

A taka nakładka to kozak, pewnie fajnie by się nadawało do dyni albo groszku, żeby zupę krem zrobić :>
  • Odpowiedz
@v1lk: ja tam mam jakiś gówniany blender, ale i tak rzadko go używam i daje radę, a takiego Brauna może se kiedyś strzelę jak będę miał bardziej własne lokum, bo póki co to nie mam gdzie trzymać gratów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Idę sobie podgrzać jakąś śmieszną potrawkę z tofu wędzonym, bo głodny się zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MichaelAngeloo a to tak, ziemniaki podstawa, z reguly kupuje w jednym miejscu żeby mieć względnie ten sam smak zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na maśle I mleku najlepsze, niestety za dużo masła nie zdrowo ()
  • Odpowiedz