Wpis z mikrobloga

Muszę o tym napisać. Byłem dziś u fryzjera, a raczej u fryzjerki "typowej juleczki" bo fryzjer do którego chodzę zawsze niestety jest na chorobowym.
A więc julka niechętnie zabrała się za mnie, widziałem jak unikała wzroku w pewnym momencie, myła ręce po każdym przeczesaniu moich zakoli ( norwood 3 ), obcięła byle jak, potem jakaś druga julka do niej podeszła i coś jej wyszeptała na ucho, lekko się uśmiały, za pewne z mojego wyglądu. Poza tym pewnie julka myślami była już na jakimś ostrym melanżu normickim w Piątkowy wieczór. Na koniec nie odpowiedziała "Do widzenia" a ja odruchowo powiedziałem. It's over dla takich jak ja, a czym ja zawiniłem w tym życiu..
#przegryw
#depresja #samotnosc #feels #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: comment_1638382094N4ofMMyWqotDdpJESh8Er8.jpg
  • 24
@DamianeX1X: Jasne jakby człowiek nie był empatyczny to nigdy do końca innego nie zrozumie. Niestety, choć rodzinę mam bardzo dobrą, na pracę też nie narzekam, potrafię też zagadywać ludzi ale życie towarzyskie, uczuciowe mam martwe. Każdy ma inne priorytety, dla mnie ten ostatni przesłania resztę i niestety lokuje mnie w gronie przegrywów.
@darkseeker:

Yep.Jesem niezły w small talk ,moje życie zawodowe nabiera tempa a od 3 lat nie poznałem żadnej różowej na związek i w sumie zaczynam to akceptować a być może nawet wzbraniam się od tego mając swoje doświadczenia i wiedzę.
Życie towarzyskie jako takie nie istnieje ale mam rodzinę i 2 przyjaciół więc nie czuje się samotny.
Nie mam pojęcia dlaczego tak jest czasami bo na wielu poziomach rozwijam się,jestem mało
@JediKnight: No widzisz mam podobnie. Aż wydaje się to dziwne, że inne dziedziny życia się rozwijają a ta jedna została w tyle. Powiem Ci że, ja zawsze wierzyłem w miłość i że, jeśli ja nie znajdę jej to ona znajdzie mnie. Gdy miałem szczyt imprezowanie powiedzmy ten 2006 to u mnie na wioskach wystarczyło mieć samochód a laski same się pchały. Wystarczył wtedy nawet Maluch. Jednak takie coś do mnie nie
@DamianeX1X: fryzjerek twój wygląd nie obchodzi. Przyszło ci do głowy, że ona po prostu myje często ręce przez covid/zmywa odżywkę/zmywa szampon/cokolwiek a uśmiechała się bo miała dobry nastrój? Nie każdy kto się uśmiecha śmieje się z ciebie, myślę, że tak w 99,9% tak nie jest. Wam się przegrywyw wydaje że jesteście pępkami świata i każdy tylko na was patrzy, każdy tylko o was mowi i o was mysli. Oh Damianex1x ciekawe
@Pierorzek: Nie wydaje nam się, że jesteśmy "pępkami świata" tylko chcemy odzyskać 1% z tego co nam zabrano. A poza tym julka no nie zapamiętałaby racja, bo ma w głowie już piątkowy melanż i knagę czada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może właśnie o to chodzi, że chcemy by świat się kręcił po naszemu. Gdy nie potrafimy się do tego dostosować to trafiamy tu gdzie jesteśmy. Pytanie czy chcesz w to wejść iw tą grę i nagiąć swoje zasady. Ja długo tego nie potrafiłem i wiem, że to był mój błąd. Ale choć jestem grubo po 30 to uważam, że jeszcze najlepsze przede mną.
@DamianeX1X: @MatthewV3
no z tego co czytam to jestescie magalomanami. Nigdzie poza tym tagiem (choc nie czytam mniej popularnych postów tylko główną) nie spotkałem się z aż takim zapatrzeniem w siebie. Wy chyba myślicie, że dosłownie jesteście takimi celebrytami jak Johnny Depp czy Johnn Lennon w latach największej popularności. Jak siedzicie w mieszkaniu to sąsiedzi próbują was podsłuchać. Jak wychodzicie na klatkę to zaraz sąsiad też wybiega żeby tylko z wami
każdy na mieście jest zajęty swoimi sprawami tak po prostu jest.


@Pierorzek: Taka jest prawda. Przecież przez lokale usługowe, biura, taksówki czy urzędy przewijają się w ciągu tygodnia grube tysiące ludzi. Pracowałem w życiu w paru różnych miejscach, w których miałem bezpośredni kontakt z ludźmi, jak to się mówi, "z ulicy". W każdym z nich normą były historie tego typu: wchodzi gość, twierdzi, że on tu w celu sfinalizowania sprawy X.
Gdyby zamiast tego byłaby tam dynia w peruce nabita na miotłę, to by nawet nie zauważyła


@darkseeker: Doskonały opis tego jak laski traktują przegrywa - jak powietrze, obojętnie lub jeszcze gorzej. Wchodzisz do sklepu to tylko popatrzy i w 0,00001 sekundy juz wie kto wszedł i że nie warto nawet splunąć bo szkoda śliny. Przegrywa jej tylko psuje widok i zabiera powietrze, najlepiej jakby nie istniał.
@DamianeX1X: Kiedys bylem u mojego stalej fryzjerki lecz jej nie bylo i byl jakis nowy chlopak praktykant. Na pierwszy rzut oka wydal mi sie byc gejem bo troche sie tak wozil. Gdy skonczyl mnie obcinac to bylem w szoku jak on to robil. A obcinajac wlosy to on sie nimi tak jakby bawil i widac bylo ze gosc ma talent i sprawia mu to frajde. Od tego momentu chodzilem tylko i
@DamianeX1X: Chłopie to siedzi w twojej głowie. Myślałeś ze Cię nie dotyka i myje ręce, bo sam chciałeś. Myślałes o tym ze się z ciebie śmieje z koleżanka, bo tak Ci mowi twój mózg. To wszystko siedzi w twojej głowie. Rozumiesz ze tego nie zauważasz ale musisz spróbować. Nie poddawaj się Mireczku!