Wpis z mikrobloga

Mam ponad 100 lajków od różowych, których nie polubiłem wiec wychodzi na to, że taka 2/10 różowa celuje nawet w facetach 8/10.Sory ale ja się szanuje i nie będę pisał z niższa ligą od siebie.

Nie piszcie, że jestem kornikiem, bo robiłem test na fobie społeczna i mimo, że jestem przystojny jestem przegrywem.

#przegryw #tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka
Kodzirasek - Mam ponad 100 lajków od różowych, których nie polubiłem wiec wychodzi na...

źródło: comment_1638354874onDN8tTGVtdX959hm0f98L.jpg

Pobierz
  • 33
@Salixu
Przegrywac mozna na wielu poziomach

@Kodzirasek
Pytalem w sensie bajeru, wspominales o fobii spolecznej, zastanawialem sie jak Ci idzie pozniejsza nawijka. #!$%@?, bajerzysz, spotykasz, bzikasz/zwiazkujesz?

Czy jednak gdzies, na ktoryms z etapow cos nie wychodzi?
@Makak87: Pisze potem nagle nie odpisują ale to chyba nie zależy od mojej fobii.Zauważyłem, że różowe są tam bardziej z nudów lub jak mają dola potem nawet nie wchodzą na tego Tindera jak mają zajęcie w życiu.

Jak tak patrze 10 lat wstecz to kobiety same też zabiegały o mnie a teraz nawet te brzydsze nie napiszą pierwsze.

W ogóle przeglądając sobie Tindera to widzę jakby to był jakie konkurs piękności
@Makak87: Ps. Teraz ludzie są egoistyczni i potrafią tylko brać zamiast dawać.

Coś mi się przypomniało np byłem umówiony z różową a ta potem się nie odzywa pomimo, że ma 27 lat także dużo tez jest zaburzonych lub po długoletnich związkach i takie osoby są bardzo zmienne i niestabilne emocjonalnie.
@Kodzirasek
Mam podobne odczucia, bardzo dobry komentarz. Wracam na wiosne na rynek, ale juz raczej nie na onlajny, a juz na pewno nie na tindera. Strata czasu. Nabijanie atencjometru instagramowym gwiazdeczkom (i wydawanie na to gory hajsu) pozostawie simpom i cuckom ktorzy juz defacto przejeli ten rynek.

Ruszam w IRL, dzialanosc online ograniczam do BDSMow.

Z fartem mordo.