Wpis z mikrobloga

@DOgi: czasami warto, raz jak się interesowałem telefonem i spamowałem ich pytaniami, to na 10 wiadomości przyszło mi 2 odpowiedzi że jeżeli u nich kupie dostane x% rabatu, no albo jak powyższy przykład że wysyłają ci tego samego dnia lub na dzień następny, dlatego nie miałem pojęcia o tych 10 dniach i pomyślałem że to tylko mi się trafiają tacy sprzedawcy którzy mają wywalone na interes dlatego trzeba się przypominać:)
@gentelman: Raz czy dwa mi sie zdarzyło pogonić. Jednak trzeba tez pamietać że zazwyczaj w aukcji jest napisane że na wysylke maja 7-10dni, a niektórzy to chca żeby juz na drugi dzien wyslali.
@gentelman: Bo oni zawsze tak piszą, jeszcze tego nie zauważyłeś? ;)

Mi chodzilo, o to że jest np. "Processing Time" i tam wpisane np 7 days. Trzeba teeż o tym pamietac przy zamawianiu.
@Pipot: właśnie zauważyłem i wziąłem to za normę bo żaden skośny mi nie odpowiedział w stylu "mam na to 10 dni, spadaj pajacu", jedna chinka mnie nawet przepraszała że wyśle za 3 dni bo jej zabrakło towaru. Teraz ze wzg na to że zapomniałem o aukcji po 14 dniach się zorientowałem że skośny jeszcze nie wysłał, więc znowu musiałem pisać i przypominać, na co dostałem odpowiedz "tóday my frend". A co