Wpis z mikrobloga

@aadrion123: Witam, chyba nigdy.

A tak serio - ponoć jak się sytuacja na rynku supli unormuje. A na to się szybko nie zanosi. Tanio już było. Poem więcej - będzie drożej ¯\_(ツ)_/¯

O tym pisałem i nawet mówiłem na nagraniach video już od jakiegoś czasu - https://sklep.kfd.pl/dlaczego-rosna-w-ostatnim-czasie-ceny-i-71.html


Jak ktoś trafia na dobrą okazję to niech kupuje. Taniej nie będzie, na pewno nie do końca I kwartału 2022. Widać to po cenach
@aadrion123: uspokoimy się, jak się cena surowców unormuje. Na chwile obecną nic się na to nie zanosi. Nam to tez nie jest na rękę, uwierz mi. Cała branża ma obecnie takie problemy, wiele firm, które wyróżniały się niskimi cenami tez już je podnoszą. Pierwszy kwartał 2022 wygląda nieciekawie, mam nadzieje, ze w drugim ceny zaczną spadać, zobaczymy. Uprzedzając pytania: konkurencja w Polsce jest na tyle duża, że konkurencja między firmami zrobi
@Damian_TS: I dla was surowiec zdrożał prawie o 100%, gdzie dla konkurencji o 30? Czy oni tacy źli i juz po kosztach robią i jednak wcale nie ma układu pomiędzy wami i sfd?
@deshix: jeśli o białko chodzi, to te surowce, które kupujemy faktycznie podrożały około 100%, co gorsza, są również słabo dostępne ( a nie korzystamy z najtańszych surowców, bo zamawiamy np białko z firmy Volac). Z kreatyną jest jeszcze gorzej, a o cholerny kwas cytrynowy, musimy się wręcz licytować z innymi, co jest według mnie poniżające. Nie wiem z jakich surowców białkowych korzysta nasza konkurencja, ale patrząc po ofertach to wzrosty cen