Wpis z mikrobloga

HALP!!!

Potrzebuję pomocy jakiegoś mądrego człeka, co na telefonach się zna!

Mam telefon na dwie karty sim- SAMSUNG GALAXY Y DUOS, i raz jeden włożyłam kartę sim kumpla, na jeden wieczór, i teraz, po wyjęciu tej karty i włożeniu na powrót jednej z moich, nadal do mnie dzwonią na ten jego numer! JAK TO DZIADOJESTWO wyłączyć?

#halp #android #samsung #telefony ##!$%@? #corobic #pomocy #pomoc #pomocymikroby #galaxy #duos
k.....a - HALP!!!



Potrzebuję pomocy jakiegoś mądrego człeka, co na telefonach się ...

źródło: comment_XklPRS4aVzOOZwB86GfhGI5St2s38HPN.jpg

Pobierz
  • 23
@kazikova: sprawdź przekierowania połączeń na jego karcie... może to tak działać, że jeżeli masz dwie karty to w sieci się ustawiło przekierowanie automatycznie z jednej na drugą i w drugą stronę... On na swojej karcie ma ustawione przekierowywanie do Ciebie i wtedy dzwonią :-) Musiałabyś w jego telefonie to zmienić :-)
@kazikova: Próbowałaś dzwonić na ten numer Twojego kumpla? Może tak jak napisał @nowik włączyły się przekierowywania, ale nie słyszałem żeby mogło się to stać automatycznie, w jakiej sieci masz tel?
@kazikova: Daj znać po kontakcie z opem czy sytuacja się wyjaśniła, bo to ciekawy przypadek. ( Chociaż pewnie jak zadzwonisz na infolinię to nikt nic nie będzie wiedział.)