Wpis z mikrobloga

@dymel: O, dzięki. Zapomniałem na allegro zaznaczyć szukania w opisach. Kupię bo potrzebuję na już :D
Przy okazji jakie z chin kupujesz? Mi by pewnie najlepiej pasowały takie z oznaczeniem "sintered" które wg opisu są lepsze na mokre warunki i błoto. Miałem właśnie założone na przodzie jakieś słabe i jak teraz popadało to zdarłem je w kilka dni.
@dybligliniaczek: teraz kupiłem polecane na jakiejś grupie, ale jak już wspominałem - nie sprawdzałem ich jeszcze. Te są do szosy. Do gravela miałem już od nich kiedyś klocki podobne do SRAM Apex i po dotarciu były mega spoko (a przed dotarciem - mocno średnie).
@jagodowy_krol: długo je docierałeś? Wiem że z niektórymi klockami to niestety sporo czasu zajmuje.
Jeszcze dla potomnych który znajdą ten wątek: wyżej napisałem że włożyłem B01S - to pomyłka, przywidziało mi się, są za duże, nie da się ich wcisnąć do GRX-400. Ogólnie to jest spisek, masz droższą grupę to sory, nie możesz użyć klocków z tańszej. Odnośnie klocków to jest w sumie mega naciąganie, powinni się tym zająć tak jak standaryzacją wtyczek do ładowarki :) Do tego jeszcze te klocki z wyższej grupy są mniejsze
Jeszcze dla potomnych cz. 2 - szukanie klocków odwrotnie (tak jak pisałem wyżej, że kompatybilne w górę) też nie ma sensu, bo węższe klocki wejdą do szerszych hamulców a w drugą stronę nie bałdzo.