Wpis z mikrobloga

Nie myśleliście żeby w dobie zdalnej pracy wynająć sobie domek przy stoku na całą zimę?

Przykładowo za skipass na cały sezon w Słotwiny Arena trzeba wydać 800 zł.
Wynajęcie pokoju z kuchnią to cena około 40 zł od osoby (62dni * 40zł = 2480 zł) ale myślę że może dałoby radę utargować jakby się zabookowało z góry dwa miesiące (styczeń i luty).

Myślę, że pokusiłbym się na takie coś ale dobrze by było zabookować domek z jakąś ogarniętą ekipą.

Można by było pracować do 16stej, a później jeździć całą wieczorną jazdę. Może też dałoby radę dogadać, że w poszczególne dni pracuje się od południa albo w sobotę i niedzielę, żeby na tygodniu korzystać z pustego stoku.

#pracazdalna
#snowboard #narciarstwo #narty

(zdjęcie dla uwagi)
Caishen - Nie myśleliście żeby w dobie zdalnej pracy wynająć sobie domek przy stoku n...

źródło: comment_1638185801t0R2Qoz9Qf9D2ZKFeYnQSU.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak:

i chcesz przez całą zimę jeździć na jednym stoku? Są ludzie co tak w alpach robią


Jeździć i progresować. Tam jest snowpark. Pewnie też nie dałbym rady jeździć bo by mi nogi odpadły.
  • Odpowiedz
@Lsrd: myślałem o Alpach ale bardziej o Gruzji. Podobno też są świetne stoki, a dużo lepiej cenowo.
Jednak muszę się upewnić jak wygląda kwestia prawa. Czy mogę pracować dla polskiej firmy na umowę o pracę z całkiem innego państwa.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: mogę Ci zapewnić sparing partnera do badmintona i tenisa ale stołowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Własnie tak myślę, że w środku tygodnia nawet te krótkie stoki są puściutkie albo przynajmniej przejezdne. Kondycyjnie na pewno szybciej bym odpadł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Caishen: Wczytaj się dokładnie w regulaminy pracy zdalnej, umowy, ustalenia wewnątrz firmowe. Albo poprostu się nie przyznawaj. U nas w firmie jest w regulaminie że praca zdalna musi być świadczona z miejsca zamieszkania. Jak się nie przyznasz to spoko, ale jak powiesz głośno menagerowi że jedziesz na tydzień do Grecji, ale będziesz pracować zdalnie to nie wyrazi zgody (bo oficjalnie nie może)
  • Odpowiedz