Wpis z mikrobloga

Ale nie mozna pisac, ze gruba = brzydka


@Slimshader: W prawie 100% przypadków ta sama laska tylko bez 30kg nadwagi wygląda kilka poziomów lepiej.

Nawet oni nie są do końca zdrowi - większość zawodników sumo żyje zdecydowanie krocej niż średnia długość życia w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@GratisLPG: skoro taka piękna to czemu używa filtrów, które ją upodabniają do figury woskowej?

Dbanie o siebie to maniciure hybrydowy i makijaż, zapomniałam. A dla mnie to normalny poziom otłuszczenia, zadbane zęby, zadbana cera(to rysów twarzy nie zmieni, ale się liczy), czyste, uczesane włosy, dbanie o zdrowie na ile się da, wyprasowane ubranie. Bez tej podstawy to nie ma się co ruszać
  • Odpowiedz
@smarterMe: aż mi się przypomniała ex mojego brata. Rozpad ich big love zaczął się od sytuacji, gdzie byłam u brata (zaraz miałam się zbierać, może bym z nimi posiedziała pół godziny) i jego dziewczyna pożarła się z nim w drzwiach, że nie wejdzie, bo się mi nie pokaże bez makijażu i zawróciła na pięcie
Oświeciło go, że co on robi, bo ja przyszłam na luzie, bez makijażu, a ona cyrki
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Ricky Gervais kiedyś fajnie to ujął w temacie tego całego "przymusu" wspierania PLUSSAJZÓW i gratulowania im "odwagi".

Stwierdził, że Twoje organy wewnętrze nie dają Ci owacji na stojąco, kiedy w nocy zapychasz się kolejnym kalorycznym gównem z lodówki, czy innym fastfoodem.
  • Odpowiedz