Wpis z mikrobloga

"A MAM KOLEGE CO MA 160 CM I MA BABE KTÓRA JEST 10/10" Wielu z was słyszało coś takiego, prawie każdy z was zapewne ma takie osoby w swojej społeczności. Wiecie, niskie, niekiedy brzydkie, nieumięśnione a nawet grube, które posiadają drugą połówkę. Nikt nie zada sobie za to pytania, dlaczego ta dziewczyna z nim jest. Dlaczego akurat wybrała niskiego przegrywa? Powodów jest wiele, takich jak: Brak innych w pobliżu, lenistwo, niska samoocena czy brak posiadania jakiegoś lepszego, który jej daje atencje. Jestem zdania ze kobieta nie jest w stanie pokochać chłopa który nie spełnia jej wymagań czy potrzeb a jednym z tym własnie potrzeb jest, wiecie już co, wysoki wzrost. Nigdy, nie widziałem kobiety której podobają się niscy faceci ze względu na tylko ich wzrost. Wiele razy za to widziałem jak owe dziewczyny spermiły własnie do chłopów tylko na ich wzrost, ba, niekiedy czuły się cudownie kiedy mogły ubrać swoje ulubione buty, czuć się jak ich mała dziewczynka która będzie broniona i chroniona. Człowiek z niskim wzrostem nie jest w stanie tego zrobić. Tutaj ss jak mój kolega został odrzucony przez babę pare chwil pózniej, tylko ze względu na takie coś. Sam widziałem zmiane nastroju kiedy baba, podczas rozmowy ze mną, dowiedziała sie ze nie jestem jej typie, ojć, kiedy usłyszała ze jestem tylko troszke wyższy (172) nagle rozmowa stała się bardziej zimna. Kobiety są okrutne i wyrachowane, kierują się tym co im się podoba nie zważając na to że ich słowa potrafią być krzywdzące, wręcz dla nich to jest śmieszne ze taka osoba się trafiła. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie ze problem samobójstw mężczyzn, jest to ze żyjemy w społeczeństwie "patriarchalnym" to pamiętajcie, ze takie własnie odrzucenia, których jest mnogość, potęgują się na psychice. Taka jest natura kobiet, nic z tym nie zmienimy, bo co możemy zrobić? Kazać im kochać osoby które są dla nich odpadami? To nie ma sensu. Niestety, trzeba zaakceptować to drogi niski anonku, że życie zawsze było #!$%@? niesprawiedliwe.

#wzrost #przegryw #blackpill
HarrsonDW - "A MAM KOLEGE CO MA 160 CM I MA BABE KTÓRA JEST 10/10" Wielu z was słysza...

źródło: comment_1638148282uyTeiQfkIdoafxBXUpGVkw.jpg

Pobierz
  • 30
@HarrsonDW: Dobry post, zgadzam się. Aż przypomniałem sobie te sondy uliczne, gdzie na pytanie o cechy wymarzonego partnera kobiety automatycznie odpowiadają: "Przystojny, wysoki". Dopiero później wymyślą na poczekaniu jakieś cechy charakteru albo powiedzą o inteligencji (xD), żeby zrobić lepsze wrażenie przed kamerą.

Zresztą, tak patrzę na te screeny rozmów, codziennie kilka takich widzę i refleksja moja jest taka, że wśród dziewczyn szerzy się zaawansowany analfabetyzm, nie wspominając już o wulgarności. No
@HarrsonDW: jeszcze nigdy przed spotkaniem kobieta nie zapytała mnie o wzrost ani nie komentowała tego w żaden sposób. Co prawda mam 185cm ale one tego przed spotkaniem nie wiedzą. Te wszystkie rozmowy to ściema sfrustrowanych przegrywów żeby móc dalej nic nie robić i zwalać wszystko na kobiety
@HarrsonDW: Jako niski facet jest się ucieleśnieniem tego czego kobiety nie pragną. W większości nie wzbudzasz żadnego zainteresowania. A a skrajnej postaci jeżeli dziewczyna ma skłonności do psychopatii, wzbudzasz pogardę Te wszystkie tikokowe Julki pastwiące się nad niskimi facetami nie są z powietrza, to jest realna część populacji kobiet. Zaakceptować to jest bardzo trudno. O ile można zaakceptować że jest się mało przystojnym, to jak zaakceptować, że jest się zerem i
@Pharos: kto się państwi nad niskimi osobami? Wy macie jakieś urojenia i może czas zgłosić się do odpowiedniego specjalisty.

@HarrsonDW: może zacznij interesować się też niższymi dziewczynami? Te poniżej 160cm raczej nie będą miały problemu z Twoim wzrostem. Czy jesteś hipokryta i uważasz że takie niskie Ci się nie podobają? Bo tak to zwykle wygląda ¯\_(ツ)_/¯