Wpis z mikrobloga

Hejo gdzie szukać dziewczyny fajnej i harpaganki ? Tj autostop/spanie na dziko w namiocie/podróże budżetowe/tripy po górach kilkudniowe ?
Bo mówiąc szczerze na #tinder daje w prawo raz na 100 razy i często kończą mi się dziewczyny w zasięgu 60km.
Czy naprawdę tak mały procent lasek jest skłonny zwiedzić więcej i doświadczyć więcej rezygnując z luksusów ?
#gory ? #autostop ? #zwiazki ?
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1/100

Czasem rzadziej :D

@factoryoffaith_:

No i na Tinderze musisz się przedzierać, a na takim fb na grupie o autostopie masz pewnie 90% takich kobiet. To trochę jakbyś szukał mebli w hipermarkecie, zamiast w sklepie meblowym - może i jakieś znajdziesz, ale ciężko
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: No właśnie w tym tkwi sedno. Szukam związku na dłużej dlatego szukam kogoś konkretnego. Chce być z kimś kto ma podobne cele, kto podobnie jak Ja chce zobaczyć i przeżyć trochę życia a nie przepierdzieć w stołek w jednym miejscu ale z nowymi meblami IKEI...

Jestem w stanie się wygiąć, laska będzie fajna nastawiona na podróżowanie i będzie chciała prysznic w ciepłej wodzie to to ogarnę, kibel turystyczny? nie
  • Odpowiedz
@Konkol: Podróżuję po Europie busikiem DIY taki bieda kamper T4. Jest lodówka, prąd, kuchenka, łóżko, śpisz na parkingu za zasłonkami lub w lesie nikt CIę nie wygoni, jest bezpiecznie. Mniej rzuca się w oczy niż namiot.
Prysznic za zasłonką z plandeki lub kabina prysznicowa składana z ciepłą wodą.

Także coś pomiędzy fancy hotelem a spaniem na trawie xD

Tylko że dla wielu lasek to i tak jest zbyt
Niebadzlosiem - @Konkol: Podróżuję po Europie busikiem DIY taki bieda kamper T4. Jest...

źródło: comment_1638194389dkHclbopkXrtUtxXbQckmf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hajs się u mnie nie zgadza bo 3000zł na rękę ale mi to nie przeszkadza by


@Niebadzlosiem: przepraszam, że być może cię urażę, ale właśnie najgorsze jest patrzenie na budżet jeśli się podróżuje, a tu widzę bardzo duże ciśnienie na zrobienie tego jak najtaniej, co nie zawsze każdego interesuje, mimo, że wcale nie chce wydać nie wiadomo jak ile na podróżowanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hajs się u mnie nie zgadza bo 3000zł na rękę ale mi to nie przeszkadza by


@Niebadzlosiem: przepraszam, że być może cię urażę, ale właśnie najgorsze jest patrzenie na budżet jeśli się podróżuje, a tu widzę bardzo duże ciśnienie na zrobienie tego jak najtaniej, co nie zawsze każdego interesuje, mimo, że wcale nie chce wydać nie wiadomo jak ile na podróżowanie

@Konkol: inna sprawa że dziadowanie najczęściej źle
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: hm, w ogóle masz chyba (z mojej perspektywy) złe nastawienie. Musisz pojechać w tripa z 5-10 dziewczynami, żeby znaleźć kogoś, z kim możesz być. To nie tak, że pójdziesz na kawę i od razu będzie to toważyszka życia. Także szukaj kogoś na wyjazd, baw się dobrze zwiedzając, a może akurat któraś z Tobą zostanie. Ja bym nie chciała, żeby ktoś mnie postrzegał tylko pod tym kątem. Każdy ma swoje
  • Odpowiedz
wiele osób podróżuje w taki sposób i jest to bezpieczne :) Spanie w przerobionym busie praktycznie nie różni się od spania w kamperze. Tysiące osób tak robi, jest naprawdę okej.


@factoryoffaith_: pracuje w takiej branży, a nie innej, że wiem, że jest to nie okej, wolę sobie pospać w hotelu, jednego kierowcy mi już zagazowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: @Konkol: No Ja zdaje sobie sprawę że poduszka finansowa i auto z salonu pomagają ale no mam wybór nie robić tego wcale albo spiąć pasa :P
Auto nie raz mi padło ale poza jednym razem zawsze dojechało :P
To rozrusznik, to górny wahacz, to drzwi wypadły, to alternator padł, to przełącznik świateł. Na przestrzeni ostatnich lat wszystko zrobione zostały pierdoły a auto dość proste i pojedzie :)
  • Odpowiedz
@Konkol: Zależy jaki kierunek gotując samemu, śpiąc na dziko idzie się zmieścić. W droższe rejony bardziej 4k na osobe na miesiąc. Swojemu autku ufam, gdyby nie praca i miałbym $$ odłożone mogę się spakować w 2 dni i jechać w siną dal nie bojąć się że coś wybuchnie :)
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: No sprzęt pierwsza klasa, Ja jak przychodzi zimna jesień to cziluje z wypadami kilkudniowymi :P Ot trip w góry spoko ale pod namiotem jeszcze nie spałem. Jednak jakby panna była chętna to czemu nie :P
U mnie tak
plecak 450zł
kuchenka z denaturatu 5zł xD lub pocket rocket
apteczka - pare plastrów i ibuprom + wegiel
filtr do
  • Odpowiedz