Wpis z mikrobloga

@MojWlasciciel: 2k styknie gotując samemu ale może @Konkol lubi zjeść na mieście mimo bieda tripu, znam takie osoby ;D
Ja jestem zdania że pieniądze głównie warto wydać na :
1. atrakcje bo jednak po to się tam jedzie, tym się to różnią miejsca od siebie.
2. lokalne żarcie lub potrawy serwowane tylko tam. Tutaj mozna kupić na bazarku składniki lub iść do knajpy spróbować jak coś smakuje w knajpie gdzie lokalis
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: ja jako kuchenki używam jetboila, bo nie ma nic lepszego niż rano po nocy na glebie zagotować wodę na kawę w trzy minuty jeszcze przed wyjściem ze śpiwora. Wieczorem robię 200ml bardzo mocnej kawy, a rano dolewam wrzątku i nie dostaniesz hipotermii robiąc sobie śniadanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Apteczka jest taka droga bo mam stazę, hemostatyki i zamiast zwykłych opatrunków i bandaży mam opatrunki izraelskie. Po
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ona oszałamia italiani z Cosa Nostra


@MojWlasciciel: Włochy to mój fetysz przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kraje wschodnie da radę zrobić taniej, to oczywiste

@Konkol: a chodziłaś po Apeninach w okolicy Abruzji/Umbrii? Zawsze się tam chciałem kopsnąć, bo wyjątkowo ładnie to wygląda z autostrady.