Wpis z mikrobloga

@Aik-: Jestem na grupach autostopowych ale kurde jakoś ugadywanie się na fb xD Z racji że szukam dziewczyny a nie towarzyszki na wyjazd to pewnie chciałbym się wcześniej spotkać na kawę a to chyba dziwne randkować z obcą laską z fb xD
@mati1990: Tam szosa :P MTB :P
@choochoomotherfucker: Faktycznie sa takie grupy może zamaist się nakręcać na spotkanie miłości życia z internetu powinienem pojechać na 15 różnych wypadów
@Niebadzlosiem: Poszukaj jakiś pankówek albo słuchających metalu czy jakiegoś innego słowiańskiego xd najlepiej w jakimś asp albo na konkretnych koncertach, kiedyś to było bardziej modne tak z 10-15 lat temu i więcej było takich dziewczyn, obecnie Julki są bardziej zainteresowane instagramem, tiktokiem, raperami itd niż jakąś świtezianką.
@Opportunist: Bardzo się wszystko zgadza :P Tinder opanował Probl8m i mam z tym problem :D
Ale faktycznie jak laska słucha metalu/rocka i włóczy się po górach/autostop to prawie pewniak że mi podejdzie. Szkoda że tak mało jest takich egzemplarzy :P
@ChatNoir: W Tatry zawsze chętnym, zwłasczza że chce zobaczyć jak wygląda Orla Perć po remoncie :)

@choochoomotherfucker: Nie no trochę się to zazębia :D Nawet jak lubi takie przygody
@Niebadzlosiem: spanie na dziko i podróże po górach brzmią fajnie, ale można tego spokojnie doświadczyć bez cebulactwa, tzn. "budżetowego podróżowania" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś znalazł dziewczynę, która uwielbia wypady w góry i pod namiot, ale woli przy tym jak człowiek pojechać własnym autem, czy zapłacić za coś bez kombinowania, to byś jej nie chciał? Bo myślę, że taką znajdziesz trochę latwiej