Wpis z mikrobloga

Co lepiej wchodzi ? Bo jak oglądałem ostatnio Czerwoną Notę z dubbingiem a tam TheRock i jego filmy akcji to nie bardzo mi podszedł ... Chociaż wolę lektora bardziej i szkoda że netflix z lektorem nie zrobił, to obejrzałem z napisami

#netflix #film #lektor #filmakcji #dwaynejohnson
Own3d_23 - Co lepiej wchodzi ? Bo jak oglądałem ostatnio Czerwoną Notę z dubbingiem a...

źródło: comment_1638114065aHSDPnLdbhGvLubLAqgfP9.jpg

Pobierz

Film Akcji z Dubbingiem vs Film z napisami

  • Team Dubbing 10.2% (111)
  • Team Napisy 89.8% (973)

Oddanych głosów: 1084

  • 35
@Own3d_23: głuchy jestem na dubbing i filmy pl. w nocy nie obejrzę bo obudze całą rodzinę a w dzień mówią że za głośno więc napisy albo lektor. dubbing zawsze odpycha więc jak innej wersji nie ma to nie oglądam...chyba że to misja kleopatra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Own3d_23: Tylko napisy a ewentualnie lektor jak oglądam coś do snu i nie chce mi się czytać(i to tak filmy i seriale ''drugiej kategorii''), dubbing od zawsze był dla mnie upośledzony i nawet bajki wolę z napisami(bo mogę wtedy używać angielskich napisów)
@Own3d_23 ja oglądałam w oryginale i mega polecam, za to mi kiedyś znajomy mówił, że czerwoną notę zdubbingowali akurat bardzo dobrze, ale tak czy siak jeśli film to nie Asterix i Obelix to jestem team "oryginalna ścieżka dźwiękowa" i taką też polecam :D