Wpis z mikrobloga

Co lepiej wchodzi ? Bo jak oglądałem ostatnio Czerwoną Notę z dubbingiem a tam TheRock i jego filmy akcji to nie bardzo mi podszedł ... Chociaż wolę lektora bardziej i szkoda że netflix z lektorem nie zrobił, to obejrzałem z napisami

#netflix #film #lektor #filmakcji #dwaynejohnson
Own3d_23 - Co lepiej wchodzi ? Bo jak oglądałem ostatnio Czerwoną Notę z dubbingiem a...

źródło: comment_1638114065aHSDPnLdbhGvLubLAqgfP9.jpg

Pobierz

Film Akcji z Dubbingiem vs Film z napisami

  • Team Dubbing 10.3% (112)
  • Team Napisy 89.7% (973)

Oddanych głosów: 1085

  • 35
  • Odpowiedz
@straznik_internetuf: Oglądanie z napisami podchodzi pod oglądanie w oryginale dźwiękowym. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale w Anglii panuje zwyczaj oglądania angielskich filmów (przez anglików) z napisami, bo nie wszystkich słów dosł#!$%@?ą/dorozomują. Ale Palak musi się pochwalić że zna angielski i ogląda w oryginale...
  • Odpowiedz
Co lepiej wchodzi ? Bo jak oglądałem ostatnio Czerwoną Notę z dubbingiem a tam TheRock i jego filmy akcji to nie bardzo mi podszedł ... Chociaż wolę lektora bardziej i szkoda że netflix z lektorem nie zrobił, to obejrzałem z napisami


@Own3d_23: czasami mi dzieciaki przełączają na wersję PL i odpala się lektor. I choć zdecydowanie wolę lektora od dubbingu, to ci netflixowi lektorzy jakoś wyjątkowo niestrawni - brzmi to źle,
  • Odpowiedz
@Own3d_23: jedyny dobry dubbing "nieanimacji" jaki kojarzę to Asterix i Obelix Misja Kleopatra ( ͡ ͜ʖ ͡)
W sumie Harry Potter też nie był zły (nawet nie wiem jaki naprawdę głos mają Radcliffe czy Emma xD)
  • Odpowiedz
@AppleDash: co kompletnie zmienia znacznie niektórych scen.najbardziej to widać we Frozen oryginalna pioseneczka let it go ma inny wydzwiek nic polskie mam te moc. Dosłownie dzisiaj o tym rozmawiałem z synem jak mu kazałem tlumaczyc gangstas paradise ;)
  • Odpowiedz