Wpis z mikrobloga

@Bellissimo: @Kismeth: On nie ma żadnych papierów na napastnika. Jest strasznie archaiczny, jak napastnik wyjęty z lat 90. W genoi to banglało, bo miał obok siebie m.in. Kuame, który robił całą brudną robotę, poza tym Genoa grała właśnie takie trochę najntisowe catenaccio, skondensowana obrona i laga na kontrę. Po przejściu do Milanu równia pochyła. Obecnie jest jakimś 3-4 wyborem do składu Herthy. W reprze wydaje mi się, że powinien być
@fino_alla_fine: no bo to jest klasyczny napastnik, jak go porównasz do jakiegoś Mbappe, Benzemy czy ostatnio nawet Lewego to tak, odstaje, ale umie się znaleźć w polu karnym i wykorzystać dobre podanie. Takich napastników jak widać też potrzeba (kto dzisiaj oglądał mecz Milanu i widział co robi Ibra to chyba Piątek by zagrał dużo lepiej w tym meczu a nawet strzelił cokolwiek).
@Szczurzewski gość się jeszcze odbije z formą. Źle trafił z klubami, natomiast swoje potrafi. Fajnie gra przodem do bramki, ma ciąg do przodu, wykończenie prima sort. Taki Hochland z Borussi wiele się od niego nie różni, technicznie ta sama liga. Nic więcej napadziorowi nie potrzeba ;) Mam nadzieję, że zmieni klub, zrobi krok wstecz i jeszcze odpali pio pio
@Bellissimo: Sassuolo stlamsiło Milan, choćby mieli Lewego zamiast Ibry, to by nie ugrali. Zlatan dostawał ciągle spóźnione podania, przez co był chyba ze 4 razy na spalonym. Ale wcale go nie bronię, jest już wiekowy, sam sobie z tego zdaje sprawę. Czy piątek dałby więcej? Nie sądzę.
@websterpl1: kiedy i gdzie odbije z formą? W Berlinie nie ma dla niego miejsca, a żaden poważny klub już się na niego nie
@fino_alla_fine: przecież z Sassuolo odejdzie zaraz Boga i na bank Berardi, a z Torino Belotti, będą luki z przodu i może uda mu się wrócić do Włoch. Wbrew pozorom nie ma tak dużo napastników gwarantujących bramki, Piątek nawet w słabej Herthcie coś strzelał.
@Szczurzewski: Nie zapomnę jak w Mediolanie na lotnisku kupiłem La Gazette dello Sporto z Piątkiem na okładce, że przechodzi do Milanu i z kumplem probowaliśmy tłumaczyć co tam jest napisane XD