Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@judqa: spacer a spacer to mogą być dwie różne rzeczy.
Jeden dziennie musi być dłuższy na wyłażenie się, na naniuchanie się. Pozostałe mogą być na załatwienie spraw.

To co przy Goldenach charakterystyczne to to, że długo dojżewają. Po 12 miesiącach to nadal szczeniak pełną gębą. Przez to np. bardzo długo się uczą chodzenia na smyczy. Dużo właścicieli ma z tym problem pomimo stosowania technik, które przy innych rasach szybko przynoszą
  • Odpowiedz
  • 0
@D3-35: Wydaje mi się, że to też zależy od egzemplarza. To co mówisz sprawdziło się przy naszej poprzedniej goldence, u Gai by to nie przeszło. Ważne żeby znać swojego psa, umieć czytać jego sygnały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D3-35: musze sie zgodzic z Twoja opinia, ale rowniez z @judqa ze to zalezy od egzemplarza. To nie jest moj pierwszy pies, acz pierwszy golden. Juz po paru tygodniach wiedzialam, ze bedzie ciezko xD... Chodzilam z piesem do szkolki, nazywany byl tam hippisem xD Bobi jest na maksa kochany, ale ciezko u niego z cierpliwoscia, szybko sie nudzi, ma problemy z koncentrowaniem sie na jednej rzeczy. Nigdy nie bedzie
  • Odpowiedz
  • 4
@Kressska: Tak, powiem więcej - pozwalam jej spać w moim łóżku i myję ją pod moim prysznicem ( ͡° ͜ʖ ͡°) całe szczęście, że ludzkość wynalazła zmywarki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@judqa: swojemu piesiowi też pozwalałam spać w swoim łóżku i też był kąpany w łazience, ale co do naczyń to jako gość okropnie mnie odrzuca jak gospodarze pozwalają wylizywać sztućce, czy naczynia. Nawet jak mają zmywarkę to nie wierzę, że wyparzają je i po prostu zwyczajnie mnie to brzydzi.
@marylarodowicz: wiem i nie o to pytałam i nie Ciebie na dodatek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Kressska: To nie jest tak, że Gaja dostaje talerze i sztućce po obiedzie do wylizywania w ramach atrakcji, ale ani ja ani moja rodzina nie mamy problemu z tym, żeby pies zjadł z talerza. Mój pies to dla mnie członek rodziny, dbam o jego stan zdrowia wiec nie mam się czego brzydzić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Wincyyyyj: Tak, od razu na wejściu uprzedzam wszystkich, że jedzą na talerzach z których jadła Gaja, siedzą na kanapie na której leżała i myją się pod prysznicem, pod którym zmywałam z niej końskie kupy (ʘʘ) Normalni ludzie nie dają j-----a o takie rzeczy, a my sprzątamy dom, w którym mieszkamy.
  • Odpowiedz
@judqa: to brak ci szacunku do swoich gości. W drugim poście 40/66 osób uznało że im to przeszkadza a ty uważasz, że

Normalni ludzie nie dają j-----a o takie rzeczy

Tylko brudnym psiarzom to nie przeszkadza
  • Odpowiedz