Wpis z mikrobloga

@Aokx: Ale po co pytasz ogół, skoro to jest ułamek Wykopu? To jest sporo zjebów, którzy przyszli mścić się na Wykop po aferach streamowych, ale im się tu spodobało i tu zostali xD Najlepsze jest to, że zostali odrębną społecznością na Wykopie(a nie prawdziwą częścią), a wśród patusów i streamerów są uważani za prawdziwych Wykopowiczów xD

To tłumaczy dlaczego poziom Wykopu tak się zaniżył przez ostatni rok co najmniej.
@Zelber: Po pierwsze naucz się wypowiadać bez obrażania rozmówcy to może będziesz mógł tu coś napisać. Po drugie po famemma 11 przestałem oglądać.
@Aokx: Gdybym cię obrażał, to powinieneś zgłosić ten post, żeby go usunęła moderacja.
Nazwanie cię hipokrytą żadną obrazą nie jest, tylko opisaniem tego co robisz.
a dawniej mieli zainteresowania xD


@niebieskieniebo: zapytaj ojca albo dziadka co robili gdy mieli naście lat, może jakieś modelarstwo, klub sportowy, wędkarstwo, majsterkowanie przy motorynce, chodzenie po drzewach, eksperymenty chemiczne, choćby i pomaganie pradziadkowi przy pędzeniu bimbru. Nie widzisz, że obecna młodzież ma dwie lewe ręce, nie interesuje się fizyczną twórczością i całe dnie jedynie patrzy w smartfony?
@Aokx: jak to jest, że nie mam niczego na czarno a gorące mam zawalone wpisami od takich płatków śniegu jak ty? Połowa wpisów teraz to wasz ból dupy o gorące, żadne nie dotyczą wprost tej patologii o którą płaczecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za #!$%@? gorących.
@mwmichal: wszyscy krzyczą że reddit lewacki, a przecież nie każdy tam szuka polityki. Ludzie wrzucają tam mnóstwo ciekawej treści, a dyskusje mają taki poziom że jak ktoś zapyta co to za dyngs wystający z samolotu, to mu po godzinie odpisuje pilot wojskowy z merytorycznym komentarzem.
Do tego chyba już większość ciekawych treści na wykopie trafia tu z reddita (w końcu to najlepszy przepis na bordo), co czyni ten serwis mieszanką newsowej