Wpis z mikrobloga

@Aokx chcemy patokracji. Niech dwa patusy się biją i wynik będzie oznaczał wybór w sprawie poddanej pod głosowanie (walkę). To za jaki głos dany patus odpowiada będzie losowane, lub będzie zależało od jego rekordu.
  • Odpowiedz
@mwmichal: chyba nie, reddit to strasznie homogeniczne spoleczenstwo, zaginajace mocno w lewo. Nie sa tam dopuszczalne inne opinie, niz te ktore sa podzielane przez wiekszosc. Niezaleznie od argumentacji. Totalny sciek i rakowisko, tym bardziej te cale r/Polska, ha tfu.

Rok temu przyszedlem z reddit na mirko, teraz tylko wchodze tam jakies smieszne memy poogladac, na mirko przegrywy, pato-tagi na czarnolisto i jest w pyte.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bylem_zielonko: też nie jestem święty bo pisze tu swoje wysrywy, ale na wykopie jestem od maja 2015 r. Pamiętam sporo afer i w ogóle, ale teraz to co się dzieje to dramat. Może jestem już boomeren, nie wiem
  • Odpowiedz
  • 19
Eksperci wykopowi, wieczorem alkomaster, FameMMA i walenie konia...
... a rano uczą innych ekonomii i wyzywają normalnych ludzi od Januszy.
  • Odpowiedz
  • 23
@Aokx
@porterhouse
@Janusz_z_Rivii
@mwmichal
@hu-nows

przykro mi ze nie otrzymaliście codziennej dawki negatywnych emocji z rana, śmiesznych memow z Kubicom, skakania sobie do gardeł przeciwnikom i poplecznikom aborcji, mema z Areczkiem i baitow na temat związku z AnonimowychMirkoWyznan

Zapomnialem już z jaką wytrawna elytom tu siedzę
  • Odpowiedz
@Aokx: Wykop jest bardzo dobrym odzwierciedleniem społeczeństwa, skoro w społeczeństwie masz jakieś 75% idiotów to na wykopie będzie tak samo, jak widać po tagach. Wykop nie jest już niszowym portalem dla nerdów.
  • Odpowiedz
@Aokx: Ale po co pytasz ogół, skoro to jest ułamek Wykopu? To jest sporo zjebów, którzy przyszli mścić się na Wykop po aferach streamowych, ale im się tu spodobało i tu zostali xD Najlepsze jest to, że zostali odrębną społecznością na Wykopie(a nie prawdziwą częścią), a wśród patusów i streamerów są uważani za prawdziwych Wykopowiczów xD

To tłumaczy dlaczego poziom Wykopu tak się zaniżył przez ostatni rok co najmniej.
  • Odpowiedz