Wpis z mikrobloga

Mój wujaszek mieszka w Niemczech i nie wychodzi z domu z powodu pandemii. Wysłałam rok temu gruby list do Niemiec przez pocztę polską i oni to przekazali deutsche post i wujaszek musiał iść na pocztę bo zostawili mu tylko awizo czy coś takiego że skoro to przesyłka międzynarodowa czy coś tam.
Czy jak wyślę paczkę, prezent, kurierem to tam dostarczy mu kurier pod wykazany adres?
#kurier #pocztapolska #niemcy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czesterek:
Wysłałeś listem zwykłym czy poleconym?

W Niemczech DHL to Deutsche Post, a dokładniej to "Deutsche Post DHL". Jest to obecnie firma prywatna.
  • Odpowiedz
@Tomaszek22wow: On jednak nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°) A niech mu będzie. Siedzi w zamknięciu i mówi że tylko paczki z Amazon przyjmuje a tak to dzwonek wyławiacza. Dobra to tylko pocztówkę na święta ode mnie dostanie.
  • Odpowiedz
@Tomaszek22wow: Dziękuję że jesteś taki pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡°) On nie mieszka sam. Siedzą sobie we dwoje z synem i czekają na koniec świata. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chce to nie, niech sobie czeka na koniec epidemii.
  • Odpowiedz