Wpis z mikrobloga

@chlodna_kalkulacja: zauwazylem, ze od pewneo czasu algorytmy youtube wyciagaja na czolowe pozycje kanaly prowadzone przez czarnych mimo stosunkowo niskiej popularnosci autora - filmiki z setkami tysiecy wyswietlen i tysiacami subskrybentow, ale prowadzone przez bialych spychane sa nizej, niz filmiki z paroma setkami wyswietlen i pojedynczymi subskrypcjami, ale krecone przez czarnych.
Ciekawe jest tez, ze juz pare razy widzialem metode na wykorzystanie tego algorytmu i bialych prowadzacych malo popularne kanaly, zakladajacych czarne
Używam vanced ale mam duże problemy z wykrywaniem klawiszy z kierownicy w samochodzie. Raz działa, raz nie. Chciałem używać newpipe ale to znowu nie obsługuje zalogowania się na swoje konto, co jest mi potrzebne. Jakas jeszcze alternatywa?
@Turahk: To oglądaj reklamy dalej, ja nie zamierzam bo u mnie yt głównie na tv leci i o reklamach zapomniałem lata temu. To jest symboliczna opłata za treści, które konsumuje bez reklam w przeciwieństwie do telewizji, za która się płaci żeby moc oglądać niepomijalne reklamy, dobry deal xD