Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1058
@Barzini: YT przedawkował z reklamami, a jeszcze parę dni temu co reklama to murzyn, tańczący murzyn, murzyn reklamujący ciuchy, rodzina murzynów reklamująca jedzenie na dowóz. xD A teraz nic, zero reklam. Trudno jest wspierać kogoś, kto przesada.
  • Odpowiedz
@Barzini: Jeszcze do niedawna wyskakiwały 2x reklama 5 sekund, której nie można było ominąć. Teraz już 2x 7 sekund. Wiedziałem, że zaczną przesuwać granicę ale nie po kilku miesiącach. Za rok będą już normalne 2-5 minutowe reklamy, których za cholerę nie będzie można przeskoczyć. Sami się wykończą. Dno i 3 metry mułu. Oczywiście mowa na TV, na pc adbloki dają radę póki co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Barzini: szkoda ze nie może być domyślnie na androidzie, zawsze jak z wykopa kliknę jakiś filmik to mnie chu strzela na te reklamy. YT music też jest elegancki ale mi się losowo wyłącza :(
  • Odpowiedz
@Barzini: oglądasz sobie yt spokojnie przed zaśnięciem o 1 w nocy i nagle na pełnej #!$%@? wjeżdża KUBEŁEK KFC Z DOWOZEM DO DOMU PYSZNY KURCZAK DOBRY KUBEŁEK KURCZAK KUBEŁEK KFC PYSZNY SOCZYSTY AAAAAAAAAAA

google wal sie na #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Barzini: szkoda ze nie może być domyślnie na androidzie, zawsze jak z wykopa kliknę jakiś filmik to mnie chu strzela na te reklamy

@Joterini2: jak nie może? Sam mam ustawione i wszystkie linki otwierają się w vanced
  • Odpowiedz