Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Barzini: wszędzie #!$%@? instaluje Vanced, wszędzie. Ja nie wiem jak obecnie można korzystać z yt z reklamami i bez odtwarzania w tle, jak zwierzęta po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bukimi: coś za daleko poszedłeś. Kliknij w apce w swoj avatar, przedostatnai pozycji są ustawienia i tam trzecia od dolu pozycja to ustawienia sponsorblock.
Sprawdzałem na roocie i nie roocie jest tak samo
  • Odpowiedz
@Barzini: Dziękuje za wątek, dobry z Ciebie człowiek.

@Joterini2: @cadmus: @Mikiedbp: @Kliko: @adhsklusljhagxnki: Mam xiaomiacza z MIUI. W opcjach konkretnych aplikacji brak opcji "obsługi linków" jak na screenach wklejonych powyżej. Trza tak:
Ustawienia->Aplikacje->Zarzadzaj Aplikacjami > trzy kropki prawy górny róg - Klik ->Domyślne aplikacje -> Otwieranie linków > pojawia sie lista zainstalowanych aplikacji - 1. YouTube - opcja: "Otwórz obsługiwanie
  • Odpowiedz
  • 0
@lO_ol no właśnie miałem tak ustawiane i otwierało mi vanced ale nie pojawiały się film, tylko kółeczka kręciło się w około cały czas że niby system pracuje

Kurde słabo. @adhsklusljhagxnki A działa ci samo Vanced jak otwierasz manualnie, nie z linku?
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Mato: ni umim w rooty, i jak tylko po to to nie opłaca mi się uczyć

@DzikiBomber: akurat teraz jak na złość mi się nie pojawia to powiadomienie, jak wskoczy to spróbuję
  • Odpowiedz